Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52588800

    törölt tag

    válasz weberzolee #131 üzenetére

    Nem azért buta mert X meg Y márkát választ. Azért buta, mert "saját magára licitál az árverésen". Azzal, hogy bármekkora összegért előrendelsz bármit, vagy első napos-hetes vételt csinálsz, azzal azt a jelet küldöd az eladónak, hogy te bármekkora összegért hajlandó vagy az adott terméket megvásárolni. Az eladó meg évről teszteli ezt a hajlandóságot egy áremeléssel. Ez miért jó a vásárlónak?

  • Szakiii

    addikt

    válasz weberzolee #131 üzenetére

    Ki ítélt meg valakit azért mert ezt a telefont veszi? én azt mondtam hogy van olyan aki így vélekedik ahogy írtam nekem is volt iphone-om nem a telefonnal és minden használóval van gond hanem azzal a felfogással amit írtam, kicsit jobban el kellene olvasni semmi flame nem volt benne, szimplán arra próbáltam rávilágítani hogy senkinek se jó ha elvakultan istenítünk egy márkát, egyszerűen user oldalról nem jó és kész. Én szeretem a samut pl de lássuk be a note 7-el történt baleset igenis jót tett nekik és nem zavar hogy megbuktak vele mert számomra kedvezően hat, na már most itt annak miért kell örülni hogy ennyit eladtak egy ilyen áru telefonból? Következtetést nem nehéz levonni, mit hoz ez maga után... és ennek tényleg örülni kellene? :F

    Szóval se mondtam hogy apple hibája hogy mindenki drágít, ismétlem olvasd el amit írtam.. azért drágít mert amíg örülünk annak hogy ilyen drágán is elkel 15 millió addig természetes hogy emelni fog. Komolyan ilyen nehéz értelmezni amit írtam?

    (#133) RareParrot : valaki képes volt értelmezni köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák