Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    válasz Mr.Silkó #47 üzenetére

    Mondj egy dolgot,amit nem tudok megcsinálni!Amit átlag ember csinál egy telefonnal,azt tudja a wp.Tudok emailt írni,fogadni,böngészni,telefonálni,viber és társai,van felhő szolgáltatás nagy tárhellyel,minden olyan app van,amire nekem szükségem van,jó zene,videó lejátszó stb. Mire is használja még az átlag ember a telefonját? Biztos van olyan,amit nem tud,lehet nem tudja kirakni a képet lcd tvre,még nem próbáltam,mert jelenleg nincs lcd tvm.Szóval,szerintem mindent tud,ami egy átlag embernek kell.Kicsit túl van misztifikálva ez az okos telefon."Lassan" az asztali I5 gépem teljesítményét nyaldossa egy csúcs telefon teljesítménye,csak azt nem tudom minek is. Mit is akarnak csinálni az emberek egy 5' kijelzőn,amihez kell a 8 mag,meg a 4K kijelző.Mit hajkurássza sok ember a telefon kameráját,amikor a fizika határt szab egy ekkora házba szerelhető fényképezőnek.Egyszerű fizika,semmi több.Itt ez a G4.Van benne lézeres távolságmérő,meg rengeteg extra.Csak az felejti el mindenki,hogy a lencse nem lehet 1-2 cm nagyobb,mert nem fér el.Onnan meg csak mókusvakítás annak,aki tisztában van egy kicsit is a fényképezők működésével.Ezek a mostani telefonok,már így is csoda számba mennek,hogy egy 20000ft bridge gép tudásszintjén vannak kép rögzítés terén.
    De ezt pár hsz-el feljebb nagyon jól megfogalmazta egy fórumtárs.
    Bocs,egy kicsit hosszú lettem,de nem akarok én senkit meggyőzni,csak kijött.Jókat mosolygok itt a fórumok olvasásakor,mint pl. most is,mikor emberek írnak,hogy ennek a kamerája gyenge,meg csak snapi 808 van benne,nem 810,csalódás,meg izgatottak,csak ne hogy akadjon,laggoljon a rendszer,stb.stb.Min laggol,akad??? Egy 8 maggal,ami magonként 3-3,5 pörög,3-4GB rammal ellétott mobiltelefonon???Számomra ez egy vicc kategória!Meg lassan már 8K kijelzőkről beszélnek.Hol???5 colon???Ezzel mind,mind csak az eladás generálása a cél,semmi más! Valamivel el kell adni majd a G5,meg a Galaxy7-8 telefonokat is.
    De bocsánat,kicsit eragadtattam magam!Maradok csak inkább egy olvasó a háttérben.Bár lehet,ha csak annyit elértem,hogy valaki elgondolkodik azon,amit írtam,már akkor megérte.

Új hozzászólás Aktív témák