Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danny365

    őstag

    Mielőtt leoltjátok myckie2 kollégát, az eredeti forrás tényleg azt írja, amit ő is, illetve én is említettem korábban. A forrás egy koreai oldal, aminek van angol változata is. Az angol szöveg így szól:

    "If display panel’s resolution increases extremely, there is an optical illusion where it is same as watching 3D screen. Because 11K is able to show screen colors in detail, it is able to show 3D-effect."

    Ez az, amit ő is állít.

    Aztán ugyanez a hír koreaiul így hangzik (Google translate-tel):

    "11K display 2250ppi class is being developed by Samsung Display Organizer is aimed to develop to implement a three-dimensional display for the mobile device. This illusion occurs, such as the resolution of the display panel when viewing stereoscopic screen is extremely high. For a 11K color screen can be said to represent it can be implemented with great realism of the 3D level also."

    Nyilván nem százas a fordítás, de itt azért már csak bele van keverve a stereoscopic dolog, amivel már el is tudom képzelni, miért is lesz 3D-s a kép. Lehet igazából arról van szó, hogy ekkora felbontáson nem látod még VR-en sem a pixeleket, így tök realisztikus az egész 3D hatás, nem rontják a nagy pixelek.

    Aztán lehet mégis csak elég ránézni a sima képére és 3D-nek tűnik. Igazából látni kéne majd élőben, de addig meg ezekre tudunk csak hagyatkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák