Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekton

    aktív tag

    Sziasztok!

    Most volt alkalmam megnézni élőben a három telefont a SES Downtown-ban. Első benyomások:

    Sima S20: A kijelző nem kerekedik le oldalra, csak nagyon kis mértékben. Ez számomra + pont. Az edge panel viszont így elég nehezen varázsolható elő, ha ez számít valakinek. A készülékház kicsit keskenyebb az S10-nél. Ez jobb fogást biztosít, vagyis kényelmesebb. A felbontás uganaz, de mindkét telefonra ezt a fórumot betöltve az S20 jobban jeleníti meg alapbeállításban a szöveget. A S10-nél ez feleslegesen apró betűkkel és hosszabb sortördeléssel jelenik meg.

    S20+ nem érdekelt különösebben. kb. ugyanaz, csak hangyányit nagyobb.

    S20 Ultra. Jééézusom. Batár nagy és dögnehéz. Nem gondolnám napi hordósnak. Olyan, mint egy kompakt fényképezőgép után megfogni egy bazinagy DSLR vázat. A bemutatón mintha ezekkel kameráztak volna állványokba szerelve. Na arra jó lehet. :Y

    Nem tudom, mit futtatnak demóban, de az összes S telefon forró volt.Rendkívül kellemetlen volt fogni őket emiatt. :U

    A Sima S10 most 204e az AQUA-nál. Az S20 325e lesz, ha megjelenik. Nekem most csak azért aktuális valami telefon, mert a mostani A40 javítása 48e és másfél hét egy elejtés miatt. Tartalékba már csak butatelefonom és S2-őm van. Az meg már nem bír el semmit, ami kell. Gondoltam veszek egy új A40-et, de az S szériára ránézve a kijelző sokkal szembarátabb és én nagyon sokat olvasok telefonon. Volt egy Note10-em, de azzal nem lettünk barátok a mérete és a szappantartó alakja (keresztmetszet) miatt. Az A40-est pont azért vettem, mert kompakt és Amoled és olcsó. Ha nem lenne szebb az S-ek kijelzője, most is azt vennék.

    Ja! A hátlapok nem csúnyák a kamerasziget miatt egyáltalán. Semmi kivetnivaló nincs bennük emiatt. Ellenben szvsz minden mostani telefon hátlapja nagyon gáz. Mind színválasztásban, mind felületben. Számomra ocsmányak. Ami elfogadható számomra, az a sima A10 és A20e sima műanyag hátlapja mindenféle színorgia és csicsa nélkül.

    Szóval számomra jelenleg a kérdés, hogy megér-e a laposabb kijelző és a keskenyebb kivitel plusz 125 ezret. :F Ha most lenne S20 megvehetőre kitéve, valószínűleg impulzus vásárlással megvenném, mert tetszik a viszonylagos kompaktsága, de hát nincs. Így lehet agyalni. :U

    Ja! A 3,5-es jack és a rádió hiánya miatt jár egy füles a Samsungnak. A rádiót mi a fenéért nem tudják Európában belerakni a csúcsmodellekbe? Az olcsó A40-ben van mindkettő. pff... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák