Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz tomboy0013 #200 üzenetére

    Ha tudsz egyéni gesztusvezérlést meg automatizálható funkciókat kapcsolni iPhone-ba akkor szólj és visszavonom a primitív jelzőt addig viszont nem tudom miért ne lenne az egy androidhoz képest.

    Igen tudsz, sőt van vakoknak szövegfelolvasás, ami 3th appokon belül is működik és még kismillió dolog, amiről az átlag user meg az akinek megfordult a kezébe pár napot egy iOS-es kütyü az baromira nincs is tisztába a full feature-ökkel.

    Ameddig nem tudom a saját igényemre állítani addig nagyon nem tudok mit mondani róla, igaz ez a belsőre és a külsőre egyaránt.

    Jail break, vagy ha nem akarod, akkor ott van millió lancher iOS-en is.

    Borzasztó merev a rendszer és annak tényleg jó akinek az Apple logikája a kényelmes, de ha vannak saját elképzeléseid onnantól kuka az egész a kötöttség miatt.

    Ja és kicsit stabilabb is. Mondom ezt úgy, hogy tavalyig 6 éven át folyamatosan iOS és Droid használó voltam párhuzamosan, és nem az alsó kat Droidokkat. SGS 1-2, Note 1-2 megjelenéskor, Galaxy Nexus, Nexus 4-5-5X megjelenéskor Moto X 1-2 st gen,

    Fényképezni meg az iPhone is tud úgyhogy annyira nem meglepő hogy azzal fényképeztek.

    csinálj egy vaktesztet gyári szoftveres képekkel, kül. fényviszonyokkal, X-Y gyártók között. Amúgy meg mielőtt jön a bulllshitelés. Igen minden szart be tudsz állítani iPhoneon is fotózásnál, ISO, RAW+JPG mentés stb. (szedd le a millió programból egyett pl camera pro) persze attól mert mindent be fogsz tudni állítani az még nem fogja azt jelenteni, hogy fotózni is fogsz tudni. Én kb. fél éve képzem magam a témában autodidakta módon, mert egy hobbim lett, és nem olyan egyszerű megtanulni a fotózást sem, ahogy Móricka elképzeli.

    Ettől függetlenül mindenki azt használ amit akar, meg mindenki el tudja dönteni mi tetszik neki de ezek bizony tények amin nagyon nincs mit vitatkozni. Számomra nem optimális mert szeretek mókolni a külyüimmel, de akinek erre nincs igénye annak tök jó ez is mert pl az alkalmazáskínálattal az átlagos igényeket ugyanúgy ki tudja szolgálni mint az android, kivéve amik mélyebben érintik a rendszert.

    Pontosan. Nekem azért esett ki a Droid végül, mert a munkámhoz kellő appok nagyon nem voltak meg jó minőségben vagy egyáltalán Droidon. (Crestron, Cisco, MS, Adobe appok stb.)

    [ Szerkesztve ]

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz tomboy0013 #200 üzenetére

    Van autoatizáció iOS-en is 3rd party appokkal, én IFTTT-t és Workflow-t használok.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák