Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz proci985 #13996 üzenetére

    hm. ez izgató gondolat. a vapor teteje nincs egybeszerkesztve a hűtő további részével? csak paszta és felfogatás?
    van esetleg róla valami konkrét típushoz tatozó szétszerelt állapotról linked? :R

    itt sem egészen világos, hoy meddig tart a micsoda...

    nekema vapor tetején kéne egy sík felület, aminek a csöveket nekifogatom. de ha egybe vannak szerkeszte valami lamellákkal, akkor nem jó.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • ffodi

    veterán

    válasz proci985 #13996 üzenetére

    Két voltera? Nem tudom mire gondolsz de a tápcsatlakozón, és pár kondin + ellenálláson kívül teljesen ugyan az a két pcb. Meg is találtam azt a képet, amit kerestem, ezen akárhogy is nézem, mindkét nyákon 1 voltera van, és csak a bekarikázott rész + a tápcsatin (8 helyett 6 pinben) van a különbség. A bekarikázott rész pedig szerintem a +2pin GND hiánya miatt van rajt, persze ebben nem vagyok biztos. :)

    Az hogy az újabb vga-kon, amin spórolnak ott más a helyzet az nem meglepő, de a kijelentésem a legelső revíziókra irányult, ott pedig úgy érzem helytálló az, amit mondtam.

    A két vga hátulja pedig teljesen megegyezik: 6970 vs 6950

    zack (#14012) :

    Ez igaz hogy a legelső reagálásom ezt nem tartalmazza, de a következőben már benne volt. Igen tudom, most jönne a kérdés, mi lett volna, ha nem térünk erre ki. Szerintem semmi. A gyári ventiprofillal is simán ment volna. 1,2V akkor sem sok. Ha a gyári 1,1V-hoz képest nézed, még 10% emelés sincs, ezzel pedig még alapon is megbirkózik a hűtő. De mint a kolléga is írta, megfelelően hűtve szeretné használni.......Viszont mivel szerintem kitárgyaltuk annyira, amennyire kell, így már tud dönteni, hogy így használja -e vagy sem. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Új hozzászólás Aktív témák