Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SamuraiKenji

    aktív tag

    válasz HartgeH3-2.8 #7840 üzenetére

    Tudtam én hogy kár írnom, mert most foglalkozhatok evvel, amit nem akartam, na mindegy.

    De válaszolok....szóval az offense stílus, hát azért amíg én itt voltam az ominózus összeszólalkozásig azt hiszem teljesen normálisan, részletesen próbáltam közölni, hogy mi a baj, mivel nem értek egyet, de mikor még ennyi válaszra se méltattál, hogy te barom f*sznak irkálsz szerintem ez szar illetve a kis vitánk, meg az utána lévő kommunikáció betette a kaput, úgyhogy innentől én itt nem vagyok hajlandó normálisabb stílusba leírni amire gondolok, meg tudok bocsájtani/át tudok lépni dolgokon, de nem itt. Sajnos ez egy ok-okozat.

    Én ja mivel olyan b*szott okos vagyok tisztába vagyok hogy kb Subaru megélte ugyanazt, persze nem vagyunk egyformák, de a lélektana az akár lehet elég hasonló és az ember a friss sebek is jobban érzi illetve magyarázatot vár dolgokra, illetve szerintem benne is van (ahogy bennem is volt), hogy kidobok pár lapot ide a fórumra, hogy a többiek is kicsit lássák mi zajlik a háttérbe. Én így gondolom de csak azért mert olyan b*szott okos vagyok, de persze lehet nem eléggé és nem így van....

    Érted az ő/mi oldalunkat is egy picit?

    Tudom, hogy nehéz a szervezői munka és mikor az emberre rászakad ez sok sz*r azt le kell kezelni én is csináltam azt az oldalt, tisztába is vagyok vele, hogy én ezt nem akarom csinálni nem ér az egész annyit, így nem is nagyon vállalok olyan melót, nem akarom a saját agyamat kiszívni inkább eltekergetem a kormányt ha épp szimulátorozni támad kedvem.

    @Zahi

    Igen kb akkor voltam erre utoljára utána még benéztem, majd szépen lassan totál el is felejtődött ez a dolog, most ránéztem erre az egészre és pont a saját vesszőfutásomba olvastam bele csak nem magammal csupán csak ezért írtam és sajnos mint leírtam nem véletlen ilyen hangnemben, én is sajnálom, hogy ez így van, de hát....

    [ Szerkesztve ]

    http://oakleyparadise.tumblr.com/

Új hozzászólás Aktív témák