Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steady74

    addikt

    válasz Pepi79 #394 üzenetére

    Kellemes meglepetés volt számomra a Ring. A rajtnál nem volt nagy tülekedés, figyeltünk egymásra, sőt, még az előzések során sem volt nagy gond, ennek köszönhetően sikerült pár szép előzést bemutatni. Nano-nemtudom ki, mikor leköröztem, kicsit aggódtam, hogy nem fog figyelni, és kiüt a versenyből, de szerencsére a célegyenes végén szépen kint maradt külső íven, elengedett.
    Sajnos pont az utolsó körre ébredt fel a kislányom, mert beteg, így nem tudtam befejezni a futamot.
    A gumikopásról: nem nyomtan ki a szemét az autónak, mégis sikerült gyors köröket futni, de szerintem az volt a titok, hogy vigyáztam a gumikra, és végig ugyanazt a tempót tudtam futni, és komolyabb hibát nem követtem el.
    Köszi mindenkinek, remélem pénteken összejövünk többen, és akkor már be tudok fejezni egy futamot :DDD

    Javaslom nézzétek meg Marakesh-t vagy a Long Beach pályákat. Előbbi totál ellentéte a ringnek, másik pedig egy gyors városi pálya lassú, technikás kanyarokkal. Lehetne két teljesen különböző karakterisztikájú pályát betenni egymás után.

    Mit szóltok?

Új hozzászólás Aktív témák