Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    Kedves barátaim! :) (Mondhatom ezt)? :)

    New video: [link]

    Az esetleges hibákért elnézést kérem három programon keresztül is átmegy a történet.A facebook encoding sem a legjobb mindig.. Youtube-ról ne is beszéljünk.

    Elkékült az újabb videó RÓLATOK !! Hiszen nektek köszönhető ez az egész! Steady kolléga is remélhetőleg már benne lesz a köv videókban :R
    Itt kérnélek meg titeket segítsetek videóhoz alapot keresni, én most pont a GTA IV rádió között találtam egy (szerintem szuper jót) amiből a mostani készült. Előre is mondom ne haragudjatok meg ha nem használom fel amit küldtök a belső hang mondja meg oké lesz e vagy sem :P

    Köszönöm mindenkinek a részvételt !!!! :)

    Azt hiszem egy ring visszavágó abszolút megáll! Miért?
    Mi BMW-sek teljesen hátrányban voltunk zéró tapadással. Én nem tudom Javier hogy a francba tudott olyan jól menni. Az egy dolog, hogy száraz beállításra tettünk eső gumit, de teljesen előnyben voltak az első kerekes autók esőben.

    Egyet értek veletek BOX OFF, törés OFF ..körök számát még megbeszéljük. A setup dolgot pedig intézi HOBO és nemsokára lehet megosztani. Jó lesz :) Talán verseny is lesz még a végén..

    Ma este jönnének a külföldi barátaink is megint elvileg , de még egyeztetünk.
    Hívjatok ti is bátran akit szeretnétek!

    Hirtelen asszem ennyi. :)

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Új hozzászólás Aktív témák