Hirdetés

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

  • Honor 200 Pro - mobilportré

    ma AI portrémóddal támad a Honor, csúcskategóriába kúszott árazással.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Arena87 #2459 üzenetére

    Nem tudom, mikor mondtam, hogy feltétlen 5.1-es fejes kell 30+ ezeré'.

    Egy Superlux HD 681B vagy egy HD 662 / HD 668-as szerintem a minimum, ha már valami értelmesebbet akar az ember. 8-10k (és nem csak játszani kellemes, hanem filmezni és zenét hallgatni is; pedig van bennem audiofil hajlam).
    Persze egy SS Siberia v2 az egy SS Siberia v2, de az csak játékra jó - és 2x ennyibe kerül.
    Egy dedikált hangkártya sem árt, viszont egy SB Live! (~1,5k) mondjuk már oké.

    Másrészről két különböző 8-10k-s fejes között is lehet a különbség ég és föld. Pláne, ha olcsóbbakhoz viszonyítjuk. Tapasztalat.
    Fejesvásárlás előtt bejártam a PH! fejes-topikot meg néhány külföldi site-ot, és hiszem, hogy kis pénzért (8,5k) a lehető legjobbat sikerült vennem.

    Pont az a user vagyok, akit totálisan hidegen hagy a gamer-marketing baromság.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák