Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4v3

    őstag

    válasz 6absbulldog #4124 üzenetére

    SPOILER szintén:

    Igen jó formába került most a LAN idejére rapha, amikor meg megláttam, hogy milyen ágra került és mikor nyerte a felsőági döntőt, akkor biztos is voltam benne, hogy nem lesz legyőzője. Szerintem óriási nagy hiba a szervezők részéről, hogy egy napon tartják a döntőt a többi meccsel. Iszonyat megterhelő lehet azért ilyen szinten játszani napokon keresztül, aztán erre még rájön, hogy az alsóágról érkező legalább 1 Bo5-tel többet játszik, de ez simán lehet ugye akár több is, ha hamar leesik. Aztán a végén 30 perc szünet után, játszon még le egy Bo7-et a kipihentebb ellenfele ellen. Az elmúlt 6 döntőnek mind felsőági nyertese volt amúgy, ami beszédes (és az összes 8 double elim. döntőből 7-et nyert a fentről érkező). Nekem a legjobban a mindenki játszik mindenkivel (round robin) és utána top8 single elim. vagy valami hasonló tetszene. Ez így iszonyat unfair az egyik oldal számára.
    Én amúgy Veng-re tippeltem volna, mert nagyon nagy formában volt végig az évben, amit meg leművelt Strong ellen 9 perc full hátrányban Deep Embrace-n, az abszolút feljebb helyezte őt nálam mindenkinél. Strongot biztos látjuk még, nagy tehetségnek tűnik, de azért itt kijött, hogy LAN-on nem adja túl sokáig a bully játékstílusa. K1llsen meg szerintem vissza fog vonulni ez után, sokat nyavajgott már év közben is, de most meg leszerepelt kvázi a saját mércéjéhez képest. Meg remélem azért, hogy jövőre nem az USA-ban szervezik meg megint, mert valahol nagyon ciki, hogy 4 kvalifikált játékos sem jutott el az országba ilyen-olyan útleveles okok miatt (Yup, Av3k, serious, Xron), akik közül 3-at azért szívesen láttak volna sokan. Meg ugye egy Baset és cyphert sem bánt volna senki.

Új hozzászólás Aktív témák