Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frango13

    aktív tag

    válasz Vigilante #2926 üzenetére

    Azért, amikor nincs patch akkor is bas*akodnak a beállításokkal. Utóbbi 2 hétben tök jókat játszottam. írtam is, hogy meglepően fas*a a játék. Na tegnap óta megint egy rakás *zar. Akad, mint a picsa, lagol, falon átlövések tömkelege, mindenki előbb lát meg, az egérmozgás is totál kiszámíthatatlan. Megint elfelejtettem lőni ugye...
    Nem értem, hogy mi a fa*zért nem optimalizálnak már. FPS is egy vicc. A nagy többségnek nincs 100ezres vgaja meg procija. Kinek szánják akkor? A 0,1%-nak? Mit gondolnak ki fogja megvenni? Nem az lenne a cél, hogy minél többen játszanak? így is naaaaaagyon nehezen maradnak meg az új játékosok.
    Én is most kezdtem ráállni, kicsit többet játszani. Rámenni a shaftra, mert azzal nagyon *ar vagyok. Most el is vette megint az egésztől a kedvem, mert csak idegeskedés az egész. De mindig ez van...Egész jó kis játék lenne, de ez a tróger banda kinyírja az egészet a ge*ibe. Értem én, hogy EA, de akkor nem kellett volna kiadni f2p. Aki(átlag játékos) kipróbálja f2p-ben elkönyveli, hogy *zar és többet rá se néz...

    :)

Új hozzászólás Aktív témák