Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz peterr85 #469 üzenetére

    Teljes mértékben ez a véleményem nekem is. A másik pedig az, hogy a hivatalos fórumon semmi infó nincs. Abszolút nem reagálnak az ötletekre, semmit nem írnak. Részt vettem jó pár zárt bétában de ilyen gyér kommunikációval még nem találkoztam. Nem a véleményünk érdekli őket, mennek a saját fejük után. A 4v4 az mire volt jó? Én egyszer sem találkoztam olyan ötlettel fórumon, hogy 4v4 jobb lenne.

    Más:
    Hétvégén megvettem a Q2-es rail-t. Kicsit más, de nem estem hanyatt tőle. Főleg úgy, hogy szinte minden cuccomat be kellett törnöm ahhoz, hogy meg tudjam venni. Nem értem miért nem free most még, hogy legalább azokat a fegyver modelleket is tudjuk tesztelni. Hősök se free-k, pedig pont az lenne a cél, hogy mindegyikről legyen elég adat. Tank karikkal elvétve találkozni csak. Negyed annyi infó nem futhat be róluk mint Nyx, Slash párosról például.

    Ha csütörtökön nem lesz semmi patch én már el sem indítom. A kérdőívvel sem fogok fáradni a héten.

    Szerk.: Ja a kedvenc bugomat le se írtam még. Van a barát lista. Folyamatosan írta, hogy haverom menübe van. De hiába próbáltam meghívni, error-t dobott. Aztán észrevettem, hogy ahogy görgetem a friends listát az "In menu" felirat mindig máshoz ugrik. Fixen ott van a bugos felirat. :D szupi

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák