Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    Az első kör tetszett. Köszi Pocok az ACC-ot!
    Szerintem új e-sport örökös születhet, de vannak még fejleszteni való részek (clean arena átláthatóbb és tisztább-szárazabb-biztonságosabb lenne). Azt mondom, jó az irány. Egyelőre nem kell nulláról újra írni. (lásd call of doom)

    (#244) [oWn]f4te
    +1

    (#241) [oWn]f4te
    (#242) atidzsiforc
    Teszt eredményeket, tapasztalatokat a hardvereimből kiindulva írtam. Számomra elfogadhatónak tűnik, ha ilyen hardverrel, kicsit jobb részletesség mellett hozza a stabil 60+ FPS-t kiadáskor. Talán reális elvárás, hogy első sorban optimalizálást eszközöljenek. Ahogy a lag-ot is takaríthatják. Nyilván pro körökben az elvárás ott kezdődik, hogy 120+ fps stabil legyen egy középkategóriás hardverrel, de maradjunk két lábbal a talajon. Ennek az iparnak már nagyon régóta a pénz a legfőbb mozgatórugója.

    Tekintve a jelenlegi piaci rendszert, high/ultra/120fps+ szerintem csúcs i7 és legalább 1070 szintű vga fog kelleni. Arról nem is beszélve, hogy mesterségesen emelhetik a gépigényt, így már egy ddr4-es, csúcs sokmagos, pár 1080-al is kevés lenne

    Egy ilyen részletességű game igényli a vasat.
    Amit láttam belőle kicsi low / mediumban pár játék / legtöbb high-ban számomra teljesen megfelelő volt a sebesség. Tekintve, hogy a leírt hardverek ma már jóindulattal számítanak közép/alsó kategóriának és árban még elfogadható határon vannak.

    Fps fanatikusok számára össze tudnék írni egy "idelális konfig"ot a látottakból, megfelelő monitorral, stb de ez nem áll meg a magyarországi átlag fizu sokszorosából sem. Szerencsére nem mi leszünk a célcsoport.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák