Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dönc

    tag

    válasz b. #154 üzenetére

    Csak a PM termékeiből indultam ki, abból lehet kapni Lil solidot, 3Multit és az általad említett Iluma-t is pl. Szlovákiában, itt meg csak az IQOS variánsok érhetőek el.

    Ezek a teafüves cuccok már nekem is szemet szúrtak, hogy ilyet, hogy lehet dohánybolton kívül kapni.

    Sejtettem, hogy a központosított működés okoz némi fennakadást az új termékek bevezetésében.

    Engem annyira nem érint ez az ízesített kivezetés, ismerősök/munkatársak viszont gondban lesznek emiatt. Egyelőre minden kipróbáltam ami érdekelt, de elvagyok nélkülük.

    Azért itt is elég lassan futott fel a hevítéses termékek terjesdése, már csak abból kiindulva, hogy kb. 1 éve még simán tudtam kérni tüzet, vagy akár cigit is a kollégáktól, viszont, most már hamarabb kapok heets-t vagy akár IQOS-t is, ha elfogyott vagy lemerült a sajátom. Hagyományos cigarettát viszont már csak nagyon kevesen szívnak.

    Nekem az volt a motivációm a váltáskor, hogy úgy éreztem, még nem tudok leszkni, de ha egy kicsive is kevésbé káros ez, akkor ebbe az irányba megyek amíg meg nem jön az elhatározás.

    Köszi a kimerítő választ a témában és plusz információkat is. :R

    Kicsit a topichoz is kapcsolódva. A tegnapi Rich Bronze után ma vettem egy Blue, Ice, és Summer Redet is. Szerintem már IQOS-al is sokkal jobb, mint a Heets, ezért egyre jobban fáj a fogam egy Pulze-ra :)

Új hozzászólás Aktív témák