Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Ateszzero #990 üzenetére

    Akkor mondom nulláról, tételezzük fel, hogy nem tudsz semmit.

    A PS Vita-nak és a PS3-nak közös a rendszere, közös a Store is. Mind a PS3-on, mind a Vita-n van az onlie rész, teljesen ingyenes, ami lényegében azt jelenti, hogy letölthetsz demokat, gyűjthetsz achikat és játszhatsz Online. A fizetős szolgáltatás a Plus. Ennek a az éves díja olyan 14.000 Ft körül van (attól függ melyik store-ra vagy regisztrálva), vagy van negyedéves 4.500 Ft körül. Az azért kapott szolgáltatások az előfizetés lejárta után megmaradnak, de használni csak az előfizetés ideje alatt tudok őket. A Plus-ért járó dolgok: bizonyos Demo-k, Beta-k csak a Plus elfizetőknek érhetőek el. Minden hónapban van egy pár játék, amit leáraznak a Plus-osoknak (Ha leárazott játékot veszel, az viszont ugyan úgy működik, mintha teljes áron vásároltad volna, mindenféle korlátozás nélkül a tiéd lesz.), van 1 GB onlie tárhely a mentéseidnek, tehát nem a gép tárolja, hanem felhőbe ment, így nem vesznek el a mentéseid, ha tönkre megy a gép, vagy ilyenek. És ami miatt a legjobban megéri, kapsz egy évben X játékot ingyen. Itt meg tudod nézni, hogy mik vannak. Minden hónapban elvesznek belőle, és bekerül helyette más (PS3-ra évi 45 játék van így). Ha jól tudom Vita esetében 1 cserélődik havonta (Tehát így kb. 15 játék/év), de ugye ez a 2. hónapja a Vita-s Plus-nak. Amit egyszer letöltöttél, azt később is bármikor letöltheted, de használni csak akkor tudod, ha épp van aktív előfizetésed. Ha kihagysz 3 hónapot, akkor a 3 hónap alatt nem tudsz játszani velük, de amint újra előfizetsz, megint.

    Jó kérdés, hogy csak Vita mellé megéri-e. Persze, meg, hiszen a jelenlegi 3 "jobb" játék, az Uncharted Golden Abyss, a Mortal Kombat és a Gravity Rush nagyon jó címek és már magukban többet érnek mint az 1 éves előfizetés díja, és akkor a többi játékról, ami majd érkezik, nem is beszélve...de tény, hogy azoknak nagyon nagy okosság, akiknek PS3 is van a háznál, mert ugye én egy előfizetési díjért két platformra kapok ingyen játékokat. Részemről amíg nem volt Plus, el sem gondolkoztam a Vita-n, de így, simán. Az előfizetési díjat így is fizetem, megveszem a Vita-t, játékot nem igazán veszek rá, kapom ingyen.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák