Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz STC Speed #47037 üzenetére

    alapvetoen en vagyok az, aki azt mondja mindig, hogy minimalis v egyaltalan nincs kulonbseg a multiplatform jatekok kozott (persze vannak kivetelek, de leginkabb tapasztalatra alapozom a velemenyem), de itt meg nekem is be kell latnom, hogy a boxos szebb. Nem, nem a "fakobb" szinekrol beszelek, az az osszes osszehasonlito videoban igy szokott lenni (es egy kis tv beallitassal siman orvosolhato), hanem arrol, hogy tobb mindent jelenit meg a boxos verzio. Itt egy kis osszehasonlito. Meg lehet nezni a vizet, a felhoket, a rajzolasi tavolsagot. Nem azt mondom, hogy ez akkora kulonbseg, de ebben az esetben azt mondani, hogy nincs kulonbseg, nem lehet. :B Az osszkepen sokat dob legalabbis.

    (persze en konnyen beszelek, mert mindig azt a verziot veszem meg, amelyik jobban tetszik :P Mondjuk az osszehasonlitasok elott meg a PS fele billent a merleg, mert ugye ott csak 1 lemez....)

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

  • Brian_GT

    őstag

    válasz STC Speed #47037 üzenetére

    Nah ennek nagyon örülök akkor, hogy csak a stream okozta azt a sok akadást.
    Nem-nem...teljesen jó az úgy ha alapból analógon van a gáz/fék kormányzás dolog...csak nagy divat autós játéknál a hátsó ravaszok/triggerek erőltetése és ha mondom ide is ezt használták megőrűlök. De akkor ennek örülök, hogy a Rockstar még normális :)

    Annak meg főleg, ha nincs is semmi gond vele és szépen megy psen. Remélem jövő hónapban már én is megtudom venni.

    Igen a város méretét láttam a tegnapi GS streamen, hogy mennyire brutál nagy...csak sajna mindig a GS-től Pacánál volt a joy, ő meg nem tud vezetni így 2 km2 is sokáig tartott :D :D

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák