Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daveyjones

    csendes tag

    válasz DM-Fan #36015 üzenetére

    De ez még így sem sok. Gyakorlatilag több év alatt térülne meg a blu-ray lejátszó ára.
    Tudom hogy így is jó a tv, csak azért azon a beállításon ha full hd-és filmet nézek, eléggé látszik(a hibái ellenére ) hogy mi az amit tud igazából. De hát ez van :(

    [ Szerkesztve ]

  • olbaidhun

    őstag

    válasz DM-Fan #36015 üzenetére

    hűha. így kiszámolva nem semmi az eredmény! Igaz, amennyit én filmezek (bray minőségben), ott bőven megfelelő még a spórolás mértéke és évtizedek kellenének, hogy megtérülésről beszélhessünk.

    Ráadásul módosított a firmware, így a különböző típusú formátumokat is nevetve bír a hardver, ha pl netes videóbe kellene belenézni tv-n.

    A hang tényező valóban él, annak idején vízhűtést építettem és ismerem milyen amikor zéró hang tartományban dolgozhat az ember. Ez a fat80-as gép esetében csak annyi előnyt jelent, hogy később kapcsol be a gép alaphangú venti, pl fél, egy órányi játék kell uncharted-során, hogy észrevegyem, valami történt... kivéve, ha fejhallgatóról nyomom.

    Erre is van példa, a párom miatt. Steelseries 5hv2, sok anyagi problémát és zajt kizár, én is ajánlom!

    (#36020) Daveyjones
    A ps3 hangminősége és alap támogatása tényleg elavultnak számíthat, ha megfelelő eszközt teszünk a mérleg másik oldalára, de mint konzol, szépen megállja a helyét a konkurensekkel szemben és van benne egy multi lejátszó is. Szerintem sokan álmodnak erről, ha csak hasonló lehetne a legtöbb háztartásban Magyarországon, biztosan jobb lenne az átlagkereset.

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák