Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz cudarz #29466 üzenetére

    Az ambilight tipikusan csak arra való, hogy elfedje a kontrasztbeli hiányosságokat és gyér feketeszintet, semmi másra. Mondhatnám úgyis, hogy parasztvakítás. Nem a TV mögötti falat kell festenie a TV-nek, először a panelra nyomjon normális képet, sajnos ez ennek a TV-nek nem igazán megy makulátlanul.

    Ja, hogy szerinted a több száz, hasonló színvonalú írás miatt már szakmai egy oldal? Egy rohadt calibration report-ot, egy hisztogramot, semmit nem látok az érintett tesztekben, ami akár csak azt is mutatná, hogy egy mérőműszert ráaggattak a TV-re. Ilyen erővel az origo-n is olvasgathatsz HDTV teszteket, kb. annyira nívósak.

    Miért jövök az árral, illetve miért jön mindenki azzal? Hát nem tudom, én becsületesen dolgozok nem keveset, adózok is keményen, de valahogy nem tudnék/akarnék millió forint fölötti TV-t venni, pláne, amikor 60"-os TV-t feleennyiből is hozzádvágnak, ami adott esetben jobb is. Szerintem az emberek 98%-ánál nagyon nem mindegy az ár/érték arány és nem mindegy, hogy mennyit fizetnek ki egy készülékért, így erősen szempont szokott lenni az ár, de örülök, hogy te a maradék 2%-ba tartozol. Annyit azért megsúgok, hogy ez a TV minden, csak nem jó ár/érték arányú, de még csak nem is jó TV. Az a túlhype-olt Samsung pedig úgy általánosságban egy "kicsit" jobb LCD-ket gyárt, mint a Philips. Van a Philips-nek egy-két jól sikerült panelja, na, ez nem az!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák