Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz nokia párti #26723 üzenetére

    nem volt celom vitatkozni. Tenyleg. Ha igy dontottel, hat igy dontottel. :R

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz nokia párti #26723 üzenetére

    "Ne legyél ebben olyan biztos."

    Itt vagyok élő ellenpéldaként. Már 3,5 éves a 40 GB-os FAT-em és tökéletesen megy a mai napig. Pár hónapja írtam meg, hogy a méltányossági gari lejártával szétszedtem és csináltam rajta egy nagygenerált, azóta is tökéletesen megy, hangtalan és alig melegszik, pedig elég sokat megy, BD-lejátszóként is sokat használom.

    Persze az vitathatatlan, hogy sok elpukkan közülük, de azt is sokat elfelejtik, hogy azért az sem mindegy, hogy milyen körülmények között használja az ember. Sokan nem figyelnek oda, hogy mennyire tiszta a gép környezete, tele van a gépük porral, zárt TV-állványban, szűk helyen használják, éjjel-nappal hajtják stb. Szóval a meghibásodások jelentős részében azért a user is benne van keményen. Nyilván sok esetben meg nem és csak simán kifog egy hibás példányt, de ez benne van a pakliban. Szerintem a PS3 tábor alapvetően összeteheti a kezét, sok Xbox-tulaj tudna mesélni, hogy hány gépett nyűtt el az évek alatt, míg adott esetben Te egy PS3-at.

    Mindamellett, ha megnézed, hogy már 60 eFt alatt zsír új PS3-at kapsz, gyári garanciával, azt mondhatni, hogy ez annyira azért nem vészes, tekintve, hogy 5-6 játék árából ki is jött az új gép. Ha van már egy komoly gyűjteményed, amit nem akarsz fillérekért kiszórni (ahogy szasanyi kolléga is írta), akkor ez az áldozat szerintem meghozható még egyszer.

    A CRT TV-det meg az említett Nokiádat meg ne állítsd szembe a PS3-mal, azok még alapvetően (nem a rossz értelemben vett) igénytelen technikai megoldású készülékek voltak! Egyetlen plazma/LCD sem fog annyi ideig szolgálni, mint egy CRT, valamint egyetlen mai okostelefon sem fog addig kitartani, mint a hajdani téglák, ez teljesen természetes.

    Amúgy, hogy ne csak dühöngj és hogy lásd, hogy nem a Sony az egyetlen, aki hibáztatható, nézd meg ezt a filmet, érdekes dolgok hangzanak el benne!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák