Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nickwaren

    tag

    válasz DM-Fan #18045 üzenetére

    Na 1 órácskát csak sikerült vele játszani. A grafika kifejezetten szép, ha az ember nem nézi meg a gumit és a szerelőket (bár autós játékban nem ezen van a hangsúly). A főmenü és az alatta szóló zene a Gridet erősen idézi, viszont a bajnokság menü a Dirt 2-re hajaz a zenével együtt (erős túlzással).

    A legrövidebb versenynapot választottam (10 kör), de ehhez jön egy idegesítően hosszú előrész (kb 40-50 perc) gyakorlás+időmérő. Szánom-bánom, de easyn kezdtem (mert szeretem az ótós játékokat, csak nem érzem :DDD ), viszont inkább custom lett a nehézség.
    Az irányítását kb a Grid-ben található LM1 osztályhoz hasonlítanám, de valamiért mégis hiányzik a sebesség érzet illetve valami más is még, ami megfogja az embert, valami kis hangulati elem még hiányzik.

    Verseny előtt meglehet nézni a pályaadatokat, gumit választani, a kocsin állítgatni (szárnyak,sebváltó,motor,felfüggesztés, stb.) vagy a mérnöködnél kérni gyors beállításokat.
    A gyakorlás, és az időmérő átugorható.
    Két cockpit nézet van (összesen, ha jól számoltam 6 nézet van), de a tükör egyiknél se ér semmit, mert az elsőnél mindkettőnek csak a fele látszik bár lehet a fej forgatása segít, a másiknál meg túl kicsi és feljebbről van a nézet, de mindkettőnél jól kivannak dolgozva a részek, és rece mennyiség is GT proloughoz hasonlítható. Egy-két dolog menet közben is állítható a kocsin. A homok és a kavicságy meglátszik a gumin, cseppet érezhető is. A grafika folyamatos, bár néha van egy kis olyan érzése az embernek, mintha meglassulna.

    Mindenképpen hiánypótló a piacon és jó játék, tetszett a profil létrehozása és maga az egész amit eddig láttam kellemes,mint minden CM játék, de valami kis feeling mégis hiányzik belőle,ami magába szippantaná az embert, egy kissé szerintem túl sterilre sikerült.

    Aki szereti az F1-et annak mindenképpen javasolt beszerzésre.

Új hozzászólás Aktív témák