Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    válasz Djuree #15083 üzenetére

    a pénzsóvár sony hajlandó lenne a box árának közelébe taksálni a ps3-at, mert amennyibe most kerül az azért vicces

    Mondjuk nem értem a felvetést, hiszen egy 250gb-os xbox360 elite pack ~70k körül van, és egy ps3 250gb-os is ezen az áron vehető meg.

    Az hogy a boxból kijött butított/csonkított változat már más dolog.

    A ps3 árában: blu-ray olvasó, wifi is beletartozik, ami boxból hiányzik :)

    [ Szerkesztve ]

    https://vertigostore.eu

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Djuree #15083 üzenetére

    "az fura lenne, nagyon közeli :U
    sztem az még jóval odébb van, a ps3-nak még fele sincs kihasználva :N
    "

    Mint mondtam, nem én találtam ki a dátumot, a Sony nyilatkozta ezt (linkeltem már itt a topicban a forrást), már látványtervek is vannak (ezt is linkeltem korábban), a technikai specifikációk még nem publikusak, illetve egy részük el sem dőlt még. Annyi bizonyos, hogy az asztali PC-k jelenlegi architektúrájához hasonló felépítésű lesz a PS4, és már a GPU is többmagosnak ígérkezik, nemcsak a CPU.

    Fele sincs kihasználva? Én inkább azt mondanám, hogy már most kevés a konzol, ezt már többször veséztük, nem is igen jelenik már meg 1080p-ben futó cím és a 720p-ben futókkal is vannak teljesítménybeli problémák, a grafika butításáról ne is beszéljünk.

    "hátha a pénzsóvár sony hajlandó lenne a box árának közelébe taksálni a ps3-at, mert amennyibe most kerül az azért vicces :U"

    Hát nem tudom, szerintem a PS3 ára jóval alacsonyabb, mint amennyit a benne levő hardver valójában ér, sőt, szerintem ilyen téren a Sony túlzottan is alulárazta a terméket. Más kérdés, hogy erre azért volt kénytelen, mert csúnyán megbukott a PS3 és közel sem hozta a hozzá fűzött reményeket, ezért kénytelen volt folyamatosan butítani a gépet hardveresen és terelni az olcsóbb árszegmens felé, mivel belátta, hogy a potenciális konzolvásárlók nem akarnak 160-180 eFt-ot adni egy konzolért - ugyanis ennyi volt eleinte az ára. A mostani 65-70 eFt-os ár szerintem bagó ezért a konzolért - tekintve, hogy egy normálisabb asztali Blu-ray lejátszó kerül ennyibe, márpedig a PS3 mint Blu-ray lejátszó is a jobbak közé tartozik, ezen felül ugye játékkonzol is egyben, tehát vastagon megéri az árát. Más kérdés, hogy én nagyobb teljesítményt várnék el tőle, de hát ennyit tud, szóval szerintem abszolút nem korai az a 2012-es megjelenés, sőt!

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák