Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz kelzsoca #14697 üzenetére

    Hát, azért ez nem feltétlen van így. A burkolat cserét és a takarítást még elhiszem, de hogy újrapasztáznák a gépet a franciák, azt kötve hiszem. Egyébként ha már franciák: én nem sok szerelési munkát bíznék rájuk, pláne nem elektronikait.

    Amúgy a konzolbolt, ahová itthon vinném szintén ad garanciát a cserélt alkatrészre, meg is várhatnám helyben a cserét, így kérhetném is, hogy fújják ki a port, bár nem sok lehet benne, mert én rendszeresen kiszívom igen erős porszívóval. A burkolatcserét meg fölösleges környezetterhelésnek tartom, az enyémen spec. egy mikrokarc nem sok annyi sincs, nekem ne cserélgesse. Az újrapasztázás meg szerintem teljesen fölösleges, úgy lehet több kárt okoz, ha letépi a prociról a régi pasztával odaragasztott hűtőt, mintha békén hagyná. Úgyis hallanád, ha nem lenne megfelelő a hűtés, mert állandó jelleggel bőgne a ventillátor magas fordulaton, de nálam ez sincs így.

    Szóval én nem lennék biztos, hogy Franciaországban jobb kezekbe kerül a géped, pláne úgy, hogy ki tudja hogyan, milyen körülmények között szállítják, rakodják, tárolják, stb., ezzel szemben egy magyar konzolboltnál simán nyomon követed (Te magad viszed oda és meg is várod), illetve még aznap hazakerül a javított gép, mindezt majd' ugyanannyiért. Én erősen elgondolkoznék mielőtt kiküldöm ki tudja hova.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák