Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz james001 #66654 üzenetére

    Nézd, én nyár végén-ősz elején tervezem a váltást, összeírtam egy pár címet, amit meg szeretnék venni. Van közte remastered is, mert azokkal nem játszottam PS3-on, és ha már kijött, ott veszem meg...

    Remastered:
    The Last of Us
    Tomb Raider

    Multiplatform:
    Assassin's Creed IV: Black Flag
    The Evil Within
    Resident Evil Revelation 2
    Resident Evil Remaster HD
    Alien: Isolation
    Mortal Kombat X
    Watch Dogs

    Only PS4:
    inFAMOUS: First Light
    The Order: 1886
    Uncharted 4: A Thief’s End
    Until Down
    Witcher 3: Wild Hunt
    Far Cry 4
    Project Cars
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
    Middle-Earth Shadow of Mordor
    LittleBigPlanet 3
    inFAMOUS: Second Son
    Killzone Shadow Fall
    Bloodborne
    Driveclub
    Assassin's Creed Unity
    Batman: Arkham Knight

    Nem biztos, hogy mindegyiket meg fogom venni, mire oda jutok, de amikor olvasok valamit, ami érdekelhet, felvésem.
    16 olyan cím, ami csak PS4-en van. 7 olyan cím, ami mindkettőn van, nem tudom, hogy itt mekkora különbség. És összesen 2 remastered, mert nekem volt PS3-am...

    Lehet túl elnéző vagyok, de azért ezekkel el lehet lenni egy darabig...lehet mondani, hogy nem minden cím lett húúúú, de nextgen, de azért ne felejtsétek már el, hogy mi volt a PS3-al...

    1,5 évvel a megjelenés után (tehát 2008. azonos időszakában) hol tartott a PS3. 2008. év végéig nézd meg milyen címek voltak...mi az, amire azt tudod mondani, hogy ez IGEN!

    Én végig néztem. Ha ma tartanánk ott, és most vennék PS3-at (2008. májusa lenne), én ezeket venném:

    Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
    Colin McRae: Dirt
    Call of Duty 4: Modern Warfare
    Assassin's Creed
    Uncharted: Drake's Fortune
    Grand Theft Auto IV
    Metal Gear Solid 4
    Star Wars: The Force Unleashed
    LittleBigPlanet

    És nem úgy, hogy tudom, hogy milyen a játék, miután végigjátszottam, hanem úgy, hogy visszagondolok, hogy mit vártam akkoriban...azért így visszatekintve ettől nem estem hasra...lehet az én ízlésemnek kedvez jobban a mostani széria. Kíváncsi vagyok a véleményedre...nagy játékos vagy, szélesebb kőrben játszol, több minden érdekel...

Új hozzászólás Aktív témák