Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romeo23

    tag

    válasz Amur #3193 üzenetére

    Én sem olyan régen kezdtem. Az elején amatőr VS módban érdemes tanulgatni, szokni az irányítást. Abban ghost-mod van, azaz átmész az ellenfél autóin szellemként, így nincs ütközés csak a pályaelemekkel, korláttal, falakkal. Abban a módban arra kell figyelni, hogy minél jobb helyen végezz. (Nem sok RP-t ad, így Thunder Alley-t tapasztalva)
    Azt hiszem E szinttől megkapod azt az egyetlen autót, amivel Thunder Alley-zni lehet. Ez jó gyors verseny lesz VS után. Itt már nincs ghost-mode, van helyette ütközés a többiekkel is sajna. 5,10,15,30 körös nascar szerű versenyek körpályán. Jóval több RP-t ad, de sokkal nehezebb is megnyerni egy ilyet. Sajna sok tömegkarambolra hajtó egyed van, ezek miatt pláne nem egyszerű megtartani a pozíciót. Én még az Explorer módot próbáltam, lazításnak nem rossz, egy pályán kell az ellenféllel csomagokat beszedni, ki talál meg többet alapon. RP-ből meg tudod feljesztgetni a járgányt, venni hozzá mindent. Ha visszaolvasod a topikot, sok hasznos infót találsz még.

    Project Torque nickem: PeArp80

  • Dr. Romano

    veterán

    válasz Amur #3193 üzenetére

    Az elején mindenféleképp egy Kawana vagy Wizz típusú járgányt válassz (ezek a legtutibbak).
    AmateurVS játékmódban olyan szobákba aminek a neve Starter Car vagy Stock Car only (vagy ehhez hasonló) itt több esélyed lesz jobb pozícióra (de ilyenkor még annyira nem fontos, lásd lejjebb)
    A legfontosabb azonban hogy jó sok körös pályákon menjél ahol sok versenyző is van, mert akkor több RP/XP-t kaphatsz... és lenyegtelen hanyadik vagy mindenképp menj végig mert a Clean Sectorokból jó pénzt lehet kaszálni.

    Romeo23
    Hát remélem valaki valamikor nyit egy PH-s szobát :) (nekem sajna a mai nap egyáltalán nem jó)

    MaciG

    AP-t legkönnyebben úgy tudsz szerezni hogy veszel igazi pénzért. Egyéb esetben csak úgy lehet ha olyan eventeken veszel részt, ahol az (is) a nyeremény.
    De ebben a témában This No All az illetékes :)

    [ Szerkesztve ]

    Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Új hozzászólás Aktív témák