Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PepeDon

    tag

    válasz Romeo23 #3170 üzenetére

    Elhúzni a többiektől egyedül reménytelen. Ketten-hárman már meglehet lépni a többiektől. Erről szól a szélárnyékban előzgetés. pitbe lehet rongyolni 170-el is csak bünti lesz :D . Viccet félretéve, mikor kirakja a sebességmérőt utánna van sárga duplavonal (előtte van egy fehér is a boxbejáratnál, onnan kell fékezni). Onnan mérik a sebességet.
    Egy full tank 9 körre elég. Ha szélárnyékban haladsz és nem előzöl, akkor 10-re is.

    Invictus honalapján nekem főleg ez tetszik:
    Race Teams / Race Clubs
    Tournaments

  • pisti

    őstag

    válasz Romeo23 #3170 üzenetére

    Meglógni csak akkor lehet, ha nem figyel eléggé a másik pilóta, mellesleg ennek csak utolsó körben van jelentősége, addig viszont párban érdemes menni mert úgy jóval gyorsabban lehet.
    A slow sávban még nem kell lassabban menni. A pit elején meg utána belül van egy vonal, eddig a belső vonalig kell lelassítani ~55 mph alá, a sebesség mérő már valamivel ez előtt megjelenik. A külső vonalnál, kicsivel utána elég elkezdeni fékezni, viszont egész addig padlógázzal mehetsz be a pitbe. Jah igen, kihajtásnál is figyelj oda a sebességre. Ha túlléped a megengedett sebességet a pit-ben, akkor áthajtásos büntit kapsz, amivel vagy 3/4 kört vesztesz, szóval érdemes odafigyelni.
    Egy full tank 9 körre elég (feltéve, hogy hatosban furikázol olyan fél - 3/4 tanktól), 3/4 tank hét körre, 1/2 tank olyan 4,5, talán 5 körre, 1/4 pedig kis híján 3 körre elég -> itt kezd el villogni az alacsony üzemanyagszintet jelölő felirat, ergó ha épp átmentél a célvonalon, akkor megpróbálhatsz még 3 kört menni, valszeg a pitbe már kicsit sebességvesztve mész be a kifogyó üzemanyag miatt ilyenkor, én inkább 2,5 körrel szoktam számolni. Tehát ha mondjuk letudtad az első kanyart már és elkezd villogni a felirat, akkor még azon a körön kívül amiben vagy 2-t tudsz menni.
    Mégvalami, a pitben ne nyomj rescue-t mert bebugzik a játék és léphetsz ki emiatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák