Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JackShephard

    tag

    válasz Creative997 #23990 üzenetére

    Nem erre gondolsz véletlenül? Fregoria
    Akinek van kedve csinálgassa, én kipróbáltam a játékot, hát nagyon messze áll tőlem az ilyen játék.. :(

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz Creative997 #23990 üzenetére

    Ez a feladat nem hangzik rosszul. Itt van a leírás magyarul:

    Értesítsd barátod a Fragoria nevű játékról és nyerj AP-t! Kérd meg barátaidat, hogy a Fragoria rajongói oldalára írjanak egy hozzászólást, mi pedig jutalomban részesítünk téged és a barátodat is minden egyes hozzászólás után!

    Annak érdekében, hogy megkapd az AP-t, tartsd szem előtt az alábbi szabályokat:
    - A barátaid csak a Fragoria üzenőfalára küldhetik a hozzászólásukat;
    - A hozzászólásoknak tartalmazniuk kell azoknak a személyeknek az Aeria felhasználónevét, akiktől a kérést kapták, illetve a saját Aeria felhasználónevüket;

    1. Ha megkérsz valakit, akkor 400 AP-t kapsz (egyszer)
    2. Ha Téged kért meg valaki, akkor 200 AP-t kapsz (egyszer)
    3. Ha három embert kérsz meg, akkor mindegyikük 200 AP-t kap, viszont Te csak egyszer 400 AP-t.

    Nekem sem tiszta valami. Ha megkérek valakit (pl. Creát), hogy írjon egy hozzászólást a Fragoria üzenőfalára, akkor én kapok 400 AP-t, ő meg 200 AP-t. Ez eddig tiszta. Viszont ezek után Crea vagy más megkérhet még engem, hogy én is küldjek hozzászólást a Fragoria oldalára vagy sem? Ugyanis ilyenkor az eddigi példa alapján a már meglévő 400 AP-hoz kapnék még 200 AP-t, aki meg megkért az 400 AP-t. Így lenne nekem és Creának is 600-600 AP-ja. Vagy ez az egyszer kitétel arra is vonatkozik, hogy amennyiben én már megkértem valakit, akkor onnantól ha más megkér engem, akkor nem kaphatok 200 AP-t? Vagy amennyiben Crea már fel lett kérve általam és megkapta a 200 AP-t, akkor már 400 AP-ra nem jogosult?

    Bocsi Crea, hogy pont téged emlegettelek, csak Te linkelted be ;)

    Szerk.: Most látom, hogy a magyar srác is pont ezt kérdezte meg többek közt :)

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Új hozzászólás Aktív témák