Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    Én most olyan másfél hónapot kihagytam, de tegnap felnéztem nyomni pár kört. Most én fogtam ki rossz embereket, vagy tényleg ilyen arogáns lett mindenki? :F Olyan 50-en voltak simvs-ben és találtam egy cl4 szobát. Belépek, és látom hogy két játékos azonos klánból van, vagyok én, meg még egy játékos. Elkezdjük a versenyt, fél kör után vezetek. Az egyik klánjátékost kilökhették, mert elkezdett anyázni, bár bocsánatot kért tőle a tettes. Úgy másfél kör után az egyik kanyart elrontottam és beért a második helyezett, aki szintén klánjátékos. Nem rángattam a kocsit, de fogtam az ívet, hogy ne tudjon mellettem elmenni. Verseny után elkezdett a két klánjátékos anyázni, hogy mi milyen rammerek meg tisztességtelen játékosok vagyunk. Én kb. csak annyit csináltam, hogy nem húzódtam le a második helyezett elől a fűre, még csak nem is rángattam a kocsit előtte. Mindegy. Átmegyek másik szobába. Ott is azonos klánból van két játékos. Elkezdünk versenyezni, nyerek, erre elkezdenek anyázni. Belép ezután még egy játékos a szobába, aki szintén nem abba a klánba tartozott. Megkérdezte, hogy lehetne-e szavazós a szoba, erre szószerint azt írta neki a klánjátékos, hogy fogd be a pofád vagy takarodj :( Persze én mindig benyomom a hello-t, ha új szobában kezdem a versenyt vagy gratulálok a nyertesnek, de más már ezeket az apró illemszabályokat se alkalmazza.

    Most én léptem be csak rossz szobákba vagy tényleg mindenki ilyen bunkó lett? :F Régebben pont azért szerettem ezt a játékot a hibákkal is együtt, mert egy-két izgalmas versenyt tisztességesen le lehetett nyomni és mindenki élvezte, beírta hogy good race, illetve gratuláltunk egymásnak, továbbá versenyek közt beszélgettünk is kicsit. Ez a rész teljesen kihalt a PT-ből?

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Új hozzászólás Aktív témák