Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz Ricco_hun #18324 üzenetére

    Látom senki nem reagált a véleményedre. Ha nem gond megteszem én :) Teljes mértékben igazad van, és tényleg valahogy játékos számot kellene növelnie az Aeria-nak. Persze a játékon is mindig lehetne valamit fejleszteni és sokan szidják a hibáit/hiányosságait, de ha tele lenne játékosokkal, akkor azért hosszú távon élvezetes lehetne. Legalább Te már 40. szinten vagy és van 6-os kocsid is. Én meg beragadtam 27-es szinten. Pont emiatt, hogy nincs szoba. Class 4-es kocsim van és nincs ki ellen versenyezni. Csupa Cl 1 vagy Cl 6 szoba. Cl 4 maximum simdriftre van. Ha meg véletlen mégis 20 perc várakozás után valaki betéved a Cl 4 only szobámba, akkor az vagy ItSOver vagy valami szintén maxos autóval pályát kívülről ismerő emberke. Pedig nekem annyira tetszene/tetszik ez a játék, de egyszerűen nem találok ellenfelet. Sokszor practice módban nyomom órákon át, mert maga a vezetés élvezetes, de nincs elég játékos, ellenfél :( Ezt a szintemelést se tartanám túlzásnak, ha tényleg lenne ki ellen versenyeznem, hisz imádom a Stallion-t, nem ezzel van a gond. Nem tudom sokan miért hiszik azt, hogy a Cl 6 a legjobb? Azért mert gyors? :F Valamelyik nap a csapatommal azt csináltuk, hogy mindenki átváltott stock kawana-ra és végigmentünk jó pár pályán így. Állítom az volt eddig a legélvezetessebb :) Persze ezekkel a spamelős eventekkel próbálkozik az Aeria, de mégis alig ismeri valaki pl. kis hazánkban is a PT-t. Pedig nekik is érdekük lenne a vérfrissítés (játékos számban) és nem csak a meglévőktől kikényszeríteni az AP vásárlást. Sok beszédnek sok az alja: lényeg, hogy olyan jó kis játék lenne ez, ha nem kellene tényleg vadászni az ellenfelekre/szobákra :(

    Off: Volt most egy 10 percem unatkozni és kicsit ps-eztem a Stallival :)

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Új hozzászólás Aktív témák