Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    Az egésznek egyébként azért van még rosszabb hatása, mert rohadtul nincs elég játékos PT-ben. Én hülye úgy gondoltam, hogy milyen élvezetes a Stallion és nem veszek még Cl 6-os kocsit, mert ráérek. Amikor bejelentették ezt a szintemelést, akkor gyors egy Cl 5-re beruháztam, de sok tuningot nem tudtam rányomni. És most mi van így? Mondanám, hogy sebaj, játszok a Stallion-al addig, de minden szoba vagy kódos vagy Cl 6-Cl 7. Tudom, hogy erre az a megoldás, hogy nyissak sajátot, de higyjétek el eltelik néha 20-30 perc is mire valaki betalál. És ha be is jön valaki, akkor 10-ből 4-szer tuti ItSOver vagy valaki másik 40-es szintű és kiköphetem a belemet, másolhatom az íveit, akkor sincs esélyem. Így semmi örömöm nincs a játékban. Ha meg ki is fogok egy hozzám illő játékost Cl 4 kocsival, akkor kb 2-3 verseny után átvált a 25-ös szintjével egy Pannira vagy Vette-re, hogy mehetnénk-e mostmár ezzel? Én meg csak pislogok és végigfut az agyamon a 40-es szintkövetelmény. Hát kösz :( Ha legalább lenne sok játékos és tudnék menni a Cl 4-es kocsimmal sokat, akkor még talán elfogadnám ezeket a szinteket.

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Új hozzászólás Aktív témák