Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz #96349952 #63 üzenetére

    Továbbra sem értem miről beszélsz...

    1.) "Lecsekkolja az íveimet", jajj, mert az aztán hadititok. Elég kevés pálya van, ahol többféle ideális ív lehetséges, innentől kezdve szerintem nézze csak az, akinek kedve van. Az igazi pilóták is szarrá elemezhetik a másik versenykörét, de nem, a miének ne mutathassa már meg a rendszer... :F ;]

    2.) A féktáv az külön poén. Nyilván a minél rövidebb a jobb, ez sem egy nagy titok...

    3.) A vihar is poén. Számtalan futam volt, még F1-ben is, ahol vihar mellett, egy komoly zápor alatt tartottak meg futamokat, és oké, volt hogy SC vagy piros zászlóval félbeszakították, sajnos ezek nem elérhetőek a játékban, viszont mi zárja ki, hogy ezek lesznek a következő újítások?

    4.) A havazás, Monaco: [link] Egyre kevésbé lehetetlen bármi... Nyilván a fun miatt tették be, és ha már dinamikus az időjárás, és berakták az évszakokat is, őszi lombkoronákkal etc, akkor a havazást is illett dinamikusan megcsinálni. Ahogy nézem be is jön nekik, mert azért nehogy azt hidd, hogy a kemény szimes mag "elég" pénzt tud termelni egy ilyen játék finanszírozásához. Itt meg kell nyerni az alkalmi játékosokat is, és ahhoz jó úton járnak. A sivatagi pályára havat szabadítani nem túl realisztikus, de itt egy kis Egyiptomi havazás.

    5.) Rallycross? Visszatérhetünk a 4-es pontra, merthát' szerinted felesleges. Azt mondod, lehetett volna a játék többi részét polírozni. Én meg élből tudok két szimes haverról, akiknek ez a legvonzóbb a pCars 2-ben. Ennyi erőből ki lehetne venni még bizonyos járgányokat is, sőt a pályák felét is ki kellett volna kukázni, mert akkor a többire még több idő maradt volna. De amúgy is mit foglalkoztak ezek a felhasználói felülettel, az úgy sem számít semmit, francnak öltek bele időt.

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák