Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz unrealnoise #61 üzenetére

    Amúgy csak amolyan mosolygós kötekedésként hoztam fel ezt a szél témát, de mondjuk egy viharban (ami már megint hülyeség egy ilyen játékban, mert melyik kategóriában tartanak futamot viharos körülmények között…) a légmozgás is eléggé jelentős, és ezt egyáltalán nem érzed. Így olyan, mintha légüres térben mennél. Ezt a jég és hó dolgot sem igazán értem, mármint azt a részét, hogy bárhová rá lehet zúdítani a télies időjárást. Ez sem túl nagy realizmus, mert teszem azt, ha hófergeteget szabadítok egy sivatagi pályára (pl. Willow Springs, Dubai), az annyira nem valóságszerű. Múltkor néztem egy videót, ember Monacóban kacsázott egy formula járgánnyal, egy merő jeges pályán. Na most ilyesmi hol tud megtörténni… Ezt a dolgot statikussá kellett volna tenni, pl. lett volna csak a rallycross számára elérhető, mert ennek abban a műfajban van helye és jelentősége. És ha már itt tartunk, az egész rallycross kategóriát feleslegesnek érzem ebben a játékban. Ha ez nincs, sokkal több idő és energia marad a hagyományos autósport modellezésére és úgy egyáltalán a játék további polírozására. Mennyi rallycross kupa lesz a premier után egy évvel? Mennyi rallycross szerver lesz? Megkockáztatom, hogy nagyon nem sok.

    Ghost és setup: Nézd, ha én azt akarom, hogy lássák hogyan megyek, akkor felteszek a Youtube-ra egy gyorskör videót, adott esetben setuppal együtt. Tapasztalataim szerint azért elég nagy tud lenni a szórás az ívek tekintetében, van aki szélesebben fordul egy kanyarra, van, aki szűkebben. Féktávról nem beszélve, és egy ghost használatával, amikor versenyben vagy valakivel TT-ben, akkor az illető annyiban mindenképpen előnyösebb helyzetbe kerül, hogy látja, hogy én mit hol és hogyan csináltam. És akkor ráadásnak most már lekarmolhatja hozzá a setupomat is. Nagyon nem buli. Setup is pont ugyanaz, mint a ghost. Ha akarom, megosztom Youtube-on, vagy az erre specializált webhelyen.

    De a CARS 2-vel már nincs ilyen kérdés. Ott van a ghostom és setupom egy helyen, egy-egy kattintás lesz elérni mindkettőt. És akkor a játékos teljes nyugalommal lecsekkolja az íveimet, féktávjaimat kigyorsításaimat, mindezt az én setupommal. :D Nekem ez baromira nem tetszik, esetleg még egy audio kommentárt, pályabejáró oktató szöveget ne rakjak mellé? Vagy egy spotter audio fájlt? :D

Új hozzászólás Aktív témák