Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz #70869248 #3598 üzenetére

    Csak elnagyoltam a kérdést, nem szándékoztam ennyire belemászni. De amúgy igen. Termelődik az újabb és újabb vásárló. Az aki ma még nem, az lehet hogy holnap. Ez nem egy magyar kisvállalkozói mikrokörnyezet, hanem a teljes világ. Persze egy kicsit ezt is elnagyoltan értve. Ráadásul ez az egy millió nem a pécés, hanem a másik két platformról jött leginkább, tehát ide kell azt is számolni, akinek ma még nincs PS-e vagy XBO-ja. Lehet holnap vagy holnap után már lesz és akkor majd begyűjti a CARS-t is. Még koránt sem telített a nextgen konzol piac. De tényleg nem akarok ebbe belemászni ennyire mélyen. Gondolom nem is lenne értelme.
    Nekem egyébként tetszik a játék, de ennek ellenére, most úgy érzem, hogy a második részbe nem szállok be. Egy csomó más fontos dolog a háttérbe szorult, mert minden nap az új buildeket vártam, hajtottam. Jó lenne ha a folytatás már újdonságként hatna majd rám, mint normálisan a többi dolog amit újként beszerzek magamnak. Nekem leginkább az újdonság varázsa veszett ki ebből a játékból.

    [ Szerkesztve ]

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák