Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz JoinR #1012 üzenetére

    A fű kapott egy úgynevezett autograss alkalmazást, ami az időjárás, napszak szerint változó tapadású füvet jelent. Gondolom azért lehet, hogy most jobban tapad mert a korábbi állapot meg ennek az ellenkezője volt és sokan panaszkodtak miatta. Valószínü, hogy még dolgozni kell a tapadási értékeken, ugyanúgy ahogy a hideg és üzemihőmérsékleten lévő gumitapadás se az igazi még. De az is lehet, hogy mivel ez még mindig AAA-s játéknak készül, nagyobb engedményeket tesznek bizonyos területeken.

    Mondjuk tényleg elég korrekt volt amiket mondott, sőt szerintem CARS szempontból még kellemes meglepetés is.

    A "nyolcórábanalkalmazottkéntdolgozó"-t szerintem nem sértésnek, hanem azért használta, hogy az aki munka után beesik az iróasztala mellé, a gurulósszékére és attól a perctől kezdve Ő Senna, vagy ki. :DD

    Gondolom, volt benne némi túlzás, hogy semmi köze a valósághoz a szimeknek, de semmiképpen nem akkora, amit sok HC szeretné elhitetni. Szerintem egy kicsit túl szószerint vetted az irását. :))

    Attól lehet még szórakoztató és több ezer órát beletenni egy szimbe, hogy tudjuk nem igazi. Ha például versenyzünk online, ugyanaz a technika áll mindenki rendelkezésére, tehát ilyen téren egyenlők az esélyek és jóleső az érzés. Főleg anno az rF F1 modoknál lökte le az agyam a szíjat, amikor néhány "vérHCpisti", kijelentette, hogy ő simán nyomná valódiban is. Na, azoknak a modoknak annyi köze volt F1-hez, hogy az ISI beletette azt az akkor is réginek számító BMW F1 modellt és az összes modder jószerivel azt "bőrözte" át, némi módosígatással, éveken keresztül. Ennek ellenére mindenkivel el akarták hitetni, hogy az hiteles F1 szimulátor. Aha, sufnimodder, otthon a kisszobája homályában kalapálta össze az F1 fizikát. :DD
    És nagyon sokan nevelkedtek ezeken a "szimulátorokon". Szóval tényleg elléggé elmosódott lett játékos körökben, a szimulátor fogalma.
    Na, mindegy...

    Korábban is leírtam, hogy pályatanulásra, koncentrálásra, önuralomra, a szemmelvezetésre én is emlékszem, taktika tanulásra jók ezek a játékok. De híján vannak mindenféle fizikai igénybevétel, veszélyérzet érzékeltetés és az anyagiak féltése megtanítására, ezek meg legalább olyan fontosak, minthogy határon atózzon valaki, konstans körökkel. Így szerintem az igazság valahol a kettőtök állítása között lehet, de a százalékokban meghatározást kerülném, hogy kifelé tendál a mérlegnyelve. :K

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák