Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyb001

    senior tag


    Na összefoglalom
    Előre szólok hogy ez a második tabletem szóval nem sok viszonyítási alapom van.
    Külső.
    A hátlapja műanyag de jó minőségű. Sajnos kicsit gyűjti az újjlenyomatot. Fényképezésnél vigyázni kell hogy ne lógjon bele a kezed a kamerába.
    Tű éles, elég fényes Full HD kijelző. Szép színek, Látszik az IPS panel minősége. A keret nem vastag pont annyi hogy kényelmesen meg lehessen fogni a gépet.
    Nekem is úgy tűnik mintha kicsit xperia másolat lenne a külseje

    Belső:
    Az intel 3745 proci elég erős. 4*1,3 GHZ + 500 MHZ turbo boost. Vígan viszi a rá optimalizált játékokat. A gpu ról sajnos nem találtam bővebb leírást Intel HD Graphics (Bay Trail, 311 - 778 MHz) . Itt a fórumon ennyit találtam: Az Adreno 330 alá, a Mali-T642MP4/Adreno 405 fölé. Az Adreno 320-nál erősebb.forrás forrás
    RAM: 2Gb ROM: 16 Gb, Sd kártyával bővíthető. :C
    A ram elegendő ahhoz hogy chrome-ban 5-10 bonyolultabb lapot tud kezelni.

    Multimédia.
    A két előlapi hangszóró Dolby Digital szoftverrel kicsit erősebb baszust is le tud adni, persze messze áll egy rendes hangfaltól de filmezéshez jó.
    Kijelzőről fönt írtam.

    Vannak rajta előre telepített appok. Ezeket nagy részét nem használom.

    Doboz tartalma:
    -1,5A töltő ami kevés ahoz hogy használat közben ne merüljön. Még az android is kiírta hogy nem elegendő a töltőáram erőssége.
    - USB kábel
    - Leírás
    - Egy kis műanyag állvány

    [ Szerkesztve ]

    A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

Új hozzászólás Aktív témák