- Kilenc Redmi és Poco készülék érte el támogatási idejének végét
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- CES 2025: Piacra kerül végre a kifejezetten vékony Velia okosgyűrű
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Január 30-tól Magyarországon is kapható a Vivo X200 Pro
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Piacon a Galaxy S25 család
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nekem van tőlük 2 telefonom, 1 füles, 1 óra, 1 digitális autó pompa mind megy hiba nélkül. Be mernék újítani egy újabb telefont.
Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi smart band 9 Pro Black [GPS Signal in 2-3 sec.], Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/102 kg.-- ∞ ]
-
Obyboy
addikt
válasz
Viktor0610 #7 üzenetére
Nekem szeptemberben lesz 4 éves a xiaomi mi 9t-m és nemrég múlt 2 éves az amazfit bip s-em. Mindkettő tökéletesen teszi a dolgát.
Szerintem egy moderátornak csitítania kellene a vitáktak a topicokban nem pedig indítani..."Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
-
Predatorr
őstag
válasz
Viktor0610 #8 üzenetére
A Xiaomi-nál tégy panaszt, köszönöm.
Csakis a vonatkozó topicokban (Stratos: fénysebességű kerékpározás és társai, T-Rex: rendszeres jelvesztés, háztömbökön keresztül közlekedés, stb.) említettem meg, konkrét hibákkal, amelyek, az adott forgalmazónál hemzsegő, bontott példányokból és más (nemzetközi) fórumokon leírtakból is ítélve nem csak nálam jelentkeztek. A Mi Band, a Xiaomi Watch Color és S1 hibái (vagy a telefonok bugjai) is minden felhasználónál jelentkeznek. A fenti TAPASZTALATOK alapján valószínűsíthető, hogy az újabb termék sem hibátlan, vagy majd elrontják valamelyik frissítéssel, ahogy az S1-ből pl. eltűnt a számológép,vagynem.másolhatók rá zenék, stb. Bármelyiknek utána nézhetsz.
Egyetlen hibátlanul működő Amazfit órát próbáltam, az az eredeti Verge volt.
Egyébként most Xiaomi S1 van, mert más jellegű hibái nem gátolják a sportóraként használatát.
Miért probléma, ha valaki megírja tapasztalatait?Simán ugord át, ha untat.
Normálisan leírtam, mit feltételezek tapasztalataim alapján.
Egyébként persze kérheted, törlöm is a listámból ezt a topicot, még ha nem is kérted."Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."
-
Y72
aktív tag
Is-is.
A T-rex ultra egy dögnehéz bumfordi cucc, már sima gyaloglástól is kileng a csuklón - ahogy a többi is ami ront a mérési pontosságon.
Még egy jó pulzus szenzorral szerelt óra is el fog tévedni ha ilyen nehéz és nagy.
Amazfit amúgy is a legutolsók között van pulzusmérés pontosságában (nem én mondom)
De még a legpontosabb különálló optikai szenzor sem lesz soha olyan pontos mint egy mellkaspántos.
Viszont simán használhatóak edzéshez, mert nem kell olyan nagy pontosság, elég ha tudod hogy nem a piros tartományban edzel vagy FTP alatt vagy. -
Lehetne kérni, hogy az ilyesmi hozzászólásokat inkább hanyagold?
Semmi szükség a hasonló stílusú megnyilvánulásokra.
Mindenki tisztában van azzal, hogy te és a Xiaomi/Amazfit nem vagytok barátok, de már unalmas, hogy ennek "minden" topikban hangot adsz.[ Szerkesztve ]
Xiaomi 13T
-
-
Nekem Amazfit T-REX-em van, valaki sírt a topikjában, h futás közben 66 mutat a pulzus, hát nekem is, de ha huzok a szijon 2 lyukat akkor 140 futás közben. Akkor most rossz vagy csak user error?
Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi smart band 9 Pro Black [GPS Signal in 2-3 sec.], Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/102 kg.-- ∞ ]
-
Freiherr
őstag
Prémium anyaghasználat a rozsdamentes acél?
OkBack to the future
-
Predatorr
őstag
Nyilván egy rakás hibás, vagy nem is működő funkcióval, és ami kűködik, későbbi frissítésekkel már az sem. Tapasztalat 3 af órával.
"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."
Új hozzászólás Aktív témák
ma Az Amazfit kiegészítője igazából egy aktivitáskövető, csak óriási megjelenítővel, rozsdamentes acélba csomagolva.
- Milyen autót vegyek?
- Nők, nőügyek (18+)
- Chieftec nyereményjáték: szerezz egy terméket ingyen!
- RAM topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Autós topik
- Háztartási gépek
- Hisense LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest