Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz .LnB #96402 üzenetére

    Épp most van nálam terítéken a Sekiro, előtte szinte minden lélekölő játék megvolt már (DS trilóga, Demon’s Soul, Nioh 1-2, Bloodborne, Surge, Lords of Fallen, Mortal Shell stb…) Amelyik szívemnek kedves volt, azt platináztam is. A Sekiro egy baromi érdekes játék, mert itt az általam sorolt játékok ismerete inkább hátrányt jelent, mintsem előnyt. Meg kellett értenem, hogy az esetek jelentős többségében teljesen máshogy kell harcolni. Rendkívül aggresszív harcmodort kíván meg a játék, mindemelett nagyon jól kell bánni a parryzással. Itt kb a gurulásnak, ugrálásnak, elfutok megkarcolom a bosst taktikáknak semmi értelme. Számomra a Sekirónak van a legjobb harcrendszere, mert valahogy tényleg visszaadja egy parázs kardpárbaj hangulatát. De kurva jó reflexekre van ehhez szükség. Olyan mintha egyfajta Guitar Hero lenne, csak ugye karddal - jobban nem tudom elmagyarázni. Nagyon jó a világ, a zene, a harc, de… lehet csak én vagyok így vele, én nem érzem azt a katarzist, ha lenyomok egy bosst, mint a korábbi játékok valamelyikébe. Pedig már itt is összeakasztottam a bajszom olyan boss-szal, akire 2-3 órám tuti elment… Szerintem már a végjátéknál járhatok, mert este épp Emma/Isshin párossal szenvedtem!

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák