Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirage

    tag

    válasz saelin #71738 üzenetére

    Szerintem nem ördögtől való gondolat, de személy szerint én is azt mondom hogy inkább jobb megszokni a kontrollert ha már elhatároztad magad egy konzol mellett...
    Én azért pár ezer pcn eltöltött óra után még nem akartam elkezdeni átállni kontrollerre, kellett egy kis idő hogy megbarátkozzak az ötlettel. :D
    Habár annyira jól megvan oldva a kontis irányítás FFXIV-ben amennyire csak lehet, még mindig azt mondom hogy ha nem tvn játszanék kanapéról hanem mondjuk asztalnál, biztos az egeret és billentyűzetet használnám továbbra is, mert egyszerűen ehhez a játék típushoz jobbak.

    Látom hogy pl pár cod is támogatja még, hát nem tudom...
    Először nagyon fura megszokni kontrollerrel fpst játszani, de egyáltalán nem vészes (Sőt sokszor könnyebb is, mivel valahogy a konzolos shooter közönség kicsit bénább nagy átlagban ;] ).
    De ha nagyon akarja akkor dugja össze vele és játszon pc játékosok ellen, még Ps5-ön nem is lenne talán olyan vészes mert jobb a frame rate, de egy ps4-el így ha összeraknak a pc táborral... hát nem tudom, 30 fps-el a pcs 100 csillió fps-es tryhardok ellen, eliminál bármi előnyt amit az egér+bill adhatna :DDD

Új hozzászólás Aktív témák