Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evitiguF

    senior tag

    Sziasztok,

    teljesen új vagyok playstation téren, így lenne is pár kérdésem. A gép pénteken érkezik, de accountot már korábban létrehoztam, és egy ps plus premiumra is előfizettem.
    [elder troll] hozzászólásában lévő ps plus collection játékokat interneten keresztül szerettem volna behúzni, de többnél is problémába futottam.
    pl. BF, CoD, Crash Bandicoot-ot számomra nem mutatja ingyenesnek

    Ez azért van, mert a neten nem lehet ezt, és majd a konzollal tudom ténylegesen a könyvtárhoz adni?

    Detroit: Become Human standar editiont hozzá tudtam adni, így viszont a Deluxe elérhetetlenné vált. Ezt már semmilyen módon nem is tudom beszerezni? Nagy kedvencem a játék.

    Ez azért is furcsa, mert a God of War-t is könyvtárhoz adtam, ott még él az opció a deluxe megvásárlására is.

    PS-hez csak a hivatalos store-ból lehet játékot venni? Értem ez alatt, hogy PC-hez a GGdeals oldalt szoktam nézegetni, és több hivatalos forrásból is beszerezhetőek a játékok, itt nincs ilyenre mód? (csak hivatalos forrás érdekel)

    Fórumot sem találtam PS játékok akciójára vonatkozóan (Bestbuy játékok pcre vonatkozik), itt nincs ilyen?

Új hozzászólás Aktív témák