Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz DanielK #9443 üzenetére

    1. Őszintén szólva elég szar és elég hosszú kábel, de laptopot rádugva tudta a max.! sebességet (azt amit fentebb postoltam, 120mbits)
    2. Tudom, hogy nem lesz gigabites. A gigabit tudása azért fontos, hogy semmiképp se lehessen bottleneck.
    3. Lehúztam mindent igen.
    Tényleg nem user error-ról van szó. Elképzelésem szerint a beépített PSN sebességmérő -nél egyszerűen a PSN halja össze-vissza magát, 3rd -party pedig csak HTML5 van ami lefut PS4 -en, az pedig jó retek pontatlan kiszámíthatatlan ÉS távoli. Szóval ez van, "hinni kell benne".

    #9436 GazRic nem kell félni a China -tól sem. Ha jól tudom innen a fórumról hármunknak volt 29. -én PS4 -ünk, abból 2 UK, azaz biztosan kínai. Persze ebből statisztikát nem lehet alkotni, de abból sem, hogy az amerikában eladott több, mint 1 millióból rossz volt 10 ezer...

    kovsol nem ma volt, hogy nézgettem a digit (mert ide tanyára a szélére nem hozzák ki..), de amennyire tudom ők csak optikával dolgoznak nem? Azt azért elég nehéz megrogyasztani. Egy coaxot sokkal könnyebb. Na meg rendszerint szeret beázni az elosztóállomás :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák