Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Xaels #267531 üzenetére

    Szépen összefoglaltad. :R

    Filmből ami nem a jövőben játszódik és nem a technológia körül forog az a Cloverfield. Az is sci-fi még sincs semmi olyan benne amire elsőre gondolna az ember. Ugye sokan a science fiction-t egyből a star trek-el vagy star wars-al párosítják össze, de valójában arról van szó amit te írtál le. Egyébként az évek folyamán én rájöttem hogy a sci-fi univerzumokat jobban szeretem mint a hagyományos(abb) fantasy-t, pedig egész gyermekkoromban forgotten realms regényeket olvastam... Aztán egyszer csak találkoztam felnőtt fejjel Isaac Asimov munkásságával és ettől kezdve el lettem rontva. De ha ettől tovább megyek akkor az is igaz rám, hogy fantasy=könyv, sci-fi=motion picture. Egyszerűen szeretem látni az űrt, a csillagokat, az űrhajókat, a különböző idegen fajokat.
    Mostanában nagyon rossz véleménnyel vagyok a Bethesda játékairól, lévén hogy ugyan, azt, a, hulladék, motort, erőltetik az összes címükre, de titoban várom tőlük a Starfield című projektjüket. :B Nagyon bízom bennük hogy kipofozzák az engine-t és igazi nextgen élményben lesz részünk. Az új konzolokban lévő ssd, memória management és APU nagyon sokat fog segíteni a Bethesda-nak ebben. Mondjuk a Microsoft felvásárlás ijesztő, de legrosszabb esetben veszek egy series x-et. Meg a mojang-ot már mikor megvették és mégis van minecraft minden platformra.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák