Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz gianni85 #21517 üzenetére

    Dexar007 neked is: az a baj, hogy ott a beteg állat 10x annyi TFlop-os Titan meg R9 290X meg társai, és felette meg fut egy ilyen legalja utolsó fos DX11 :DDD (Na meg mélyintegrációról szó nem lehet, mert a sok okos hajtogatja, hogy minek az APU tök felesleges mert majd lenyomjuk izomból intellel meg nvidia -val. Aha, látom ;] )
    Szóval azért nagyon nagy részben bejött amit Abu mondott már jó ideje. Annyi panasz lehet, hogy 900p és 30fps, nem 1080p 60fps (mondjuk azért ilyen igéret nem is volt), de szerintem ez a 30fps menne olyan 40+ tartományba, csak le van korlátozva, hogy ne ingadozzon (nagyon helyesen, Tomb Raider-nél zavaró volt, itt soha semmi megakadást nem láttam eddig.. nem úgy mint pc -én 6gigás Titánnal vezetés közbe :DDD ).
    Én még azért adnék annak a 1080p 60fps (+ pc verő grafika) -nak egy évet meg 1-2 exkluzív címet azért, majd meglátjuk. De ha nem lesz, akkor is nevetségesen jó ~125k -ért, kevesebb, mint a Titán feléért :DDD
    Nem nVidia gyalázó hsz. nem kell támadni, AMD kártyával is pont olyan szar a helyzet PC -én jelenleg, erőforrás pocsékolás 90% -ban. Csak azért nvidiázok, mert ők még pofátlanul drágán is adják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák