Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz WhiteWalker #139587 üzenetére

    Na ne vicceljünk már hogy nincs belekalkulálva. Ha valami ajándék a PS Plus-ban, az a multi. Hiszen amikor indult a szolgáltatás még PS3-on, akkor csak az "ingyen" játékok, a felhő tárhely meg a többi extra volt benne a csomagban. :U

    (#139586) Moby: Én UK profilra még egyetlen fontot sem kaptam a Sonytól, de még 10%-os kupont sem. USÁban nagyobb a verseny ez tény, de ettől még lehetne valami gesztus amivel honorálják Európa évtizedes hűségét. Mindig is PlayStation kontinens voltunk és ezért nem kapjuk csak a szükséges minimumot.

    [ Szerkesztve ]

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz WhiteWalker #139587 üzenetére

    Tévedésben vagy. Ezek a játékok járnak. Miért? Mert oda van írva, amikor előfizetsz. Ahogy jár a 10 GB tárhely is. Nem adható, hanem jár.

    Persze mondhatná, ahogy mondhatná azt is, hogy innentől havi 10.000 Ft a plus. A telefonszolgáltatód is mondhatná, hogy innentől abban a díjcsomagba, amibe Te vagy, innentől fel annyi net lesz.
    De jelen helyzetben van egy szolgáltatás, aminek van egy ára. A szolgáltatásnak ez része, én meg kifizettem az árat. Innentől nem adható, hanem jár. Majd ha megváltoznak az szerződés feltételei, akkor majd "újratárgyaljuk" a megállapodásunkat. Jelenleg viszont ez van. Kifizettem az árát, nekem jár, és nem adható. Ahogy a FC4 is jelenleg jár a friss előfizetőnek és nem adható. Ha valaki most előfizet, annak meg kell kapnia. Ez nem alamizsna.

    Azt értsd meg, hogy ez egy szolgáltatási csomag. Lehet, hogy Te úgy gondolod, hogy a multiért fizetsz, más úgy gondolja, hogy havi 1.500 Ft-ot megér neki a 10 Gb felhő, más meg a játékokért fizet. De ebből egyik sem ajándék, hanem egy szolgáltatás részei. Minden egyes darabja. Mert ezért fizetek. Nem csak egy részéért, hanem az egészért.
    Mondjuk próbáld meg elmagyarázni egy PS3 tulajnak, hogy a játék, a felhő és az akciók csak "extrák". Sokkal inkább "ajándék" a multi, hiszen a PS Plus indulása óta a havi 2 játékról és a felhő tárhelyről szól. A multi csak később jött be.

    Igazából nekem az a furcsa, hogy ezt magyarázni kell. Ha bármilyen előfizetői szerződést kötnek az emberek, akkor verik az asztalt, ha valami kimarad (Sosem hallottam még senkit úgy nyilatkozni, hogy a Digi előfizetésénél ajándék a TV, mert igazából a netért fizetek...) itt meg képes egy tudatos fogyasztó úgy gondolkodni, hogy ez "ajándék".

Új hozzászólás Aktív témák