Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz jaroslav #101065 üzenetére

    A 60 és a 30 között szerintem elég nagy a különbség, például az Uncharted 4-ben nagyon érződik, hogy lassabb a játék, ha multi után single-ben nyomjuk. Alapból azonban a stabil 30-cal sincs probléma, és nem nagyon találkoztam még olyan játékkal PS4-en, amelynek zavaróan alacsony lett volna a frame rate-je. Az általad említett feature tényleg jól hangzik, én is amiatt gondolkodtam el anno a Pro-n, de látva a teszteket és a véleményeket, nem érzem úgy, hogy váltanom kellene. 4K és/vagy VR mellé jobb a Pro, plusz új belépőknek is az ajánlott, mert ki tudja, hogy mit hoz a jövő, de ha meg vagyok elégedve az élménnyel, amit most nyújt a PS4, akkor szerintem felesleges annyit rákölteni.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • Neoteric

    addikt

    válasz jaroslav #101065 üzenetére

    Az a baj, hogy erős cpu limit van, így azonos felbontáson és grafikai beállításokon pusztán fps növekedést elérni elég nehéz, hiába ígérnek akármit. Nem beszélve arról, hogy ha drasztikus fps különbség lenne a két gép között, akkor jogos lenne a felháborodás a régi tulajok részéről is. Szóval szerintem olyan nem lesz, hogy ami az 'oldschool' ps4-en lockolt 30fps, az a pro-n 60, hanem inkább csak kisebb droppok és szebb élek, árnyékok, stb. Ha neked ez nem éri meg a különbözetet, akkor vedd a simát.

    PSN: ne0teric_sAN

  • #20844032

    törölt tag

    válasz jaroslav #101065 üzenetére

    >Egyre inkább hajlok arra, hogy elég a slim, csak az bizonytalanít el, hogy belebegtették, hogy lesz olyan választható opció a későbbi játékokban, hogy ha nem 4K-ban játszol, hanem csak Full HD-ban, akkor az fps lesz stabil 60, a ps4 pro-n.

    Egyrészt ez nem lesz, hanem van. Másrészt amikben van, azokban azért messze nem stabil 60. Ráadásul ez nem kötelező elem. A stúdió dönti el, hogy ő most tesz-e higherframerate opciót vagy sem. A sony policyje a legrohadtabb dolog ezügyben, mert leginkább azt szabályozza, hogy milyen nem lehet a pro verzió, azt nem, hogy milyennek kéne lennie. És ez momentán minden játék megjelenésekor egy lutri.

  • JanR

    addikt

    válasz jaroslav #101065 üzenetére

    Nezd, en nem multizom, egyszeru singleplayer modra vasaroltam a PS-t, szorakozasra, kikapcsolodasra. Ezert is vagyok teljesen megelegedve a Slim-el. Eddig akarmivel jatszottam szep volt es folyamatos, a tobbi meg nem erdekel. Riogathatnak engem a 30 es 60 fps-el, meg a droppokkal, valahogy nem hat meg, bar azt is tegyuk hozza, hogy en nem az fps-t bamulom, hanem a jatekra koncentralok es probalom elvezni a tartalmat. Ha valami elvezhetetlen lesz szamomra a kesobbiekben, azt a pro verzio se fogja megoldani.

    Amugy meg eleg szomoru, hogy a konzolnal is elkezdodott az, ami a PC-nel 10 eve van. Sza*ik mindenki a tartalomra, fps legyen meg hdr meg kutyafa**a. En pont emiatt adtam el a szamitogepemet es vettem ps4-et, a tartalom erdekel es nem a csillogas. The Last of Us, Last Guardien, Beyond 2 Souls, Uncharted szeria es meg sorolhatnam a huzo cimeket, amik a budos eletbe nem lesznek PC-re. Na most ezek szepen futnak a PS-en, mert erre talaltak ki. Akinek meg a 60 fps a fontos es a 4k vegyen pro-t, legyen vele boldog. Johetnek akarmilyen peldaval, szamomra akkor is atadja azt az elmenyt a sima slim gep is, amit egy konzoltol elvarok, na.

Új hozzászólás Aktív témák