Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz erahurka #96457 üzenetére

    Terméktámogatás miatt én nem aggódnék. PS3 mai napig él és virul, kapjuk rá az "ingyenes" játékokat (Plus által), nagyon jó akciók vannak erre a platformra is, sorolhatnám...

    Maga a PS4 az aranytojást tojó tyúk, nem fogják ezt a platformot magára hagyni ennyi eladott konzollal...

    Kell hozzá a Plus előfizetés, folyamatosan fenntartják az érdeklődést a jó akciókkal PlayStation Store felületén.

    Alsó hangon ennek a generációnak legalább öt éve van még.
    (Szerintem.)

    Függetlenül attól hogy fog e jönni újabb széria.

    Ennyi erővel akkor most már meglehetne várni a PS5-öt is mer úgyis mindegy.

    Természetesen ez nem így van. :N

    Én azt javasolom hogy használtan nyugodtan vásárolj konzolt. Nem szokott velük gond lenni, az összefoglalóban jellemző hibák össze vannak szedve.

    Amúgy a PRO időtállóbb, de ha nem vagy "Master Race", akkor felesleges.

    PRÓra nem lesz exkluzív tartalom előreláthatólag,
    csak szebb lesz a grafika, vagy gyakoribb lesz a képfrissítés.

    Kipróbálnám én is szívesen, de ez most csak egy mesterségesen generált igény. Erre lehet mondani igazán a régi vissza fogja az "újat".

    PRO csak egy prémium funkciókkal ellátott feltuningolt PS4, csodát nem kell tőle várni, de aki a teljesítményre izgul annak "megéri".

    Más kérdés ha a teljesítménykülönbség csak offline lesz kézzel fogható akkor nekem teljesen mindegy. Erősebb gép miatt biztos szebben fog futni minden idáig FPS dop-pos játék, emiatt nem éri meg nekem cserélni.

    Aki újonnan vásárolna, annak érdekes lehet a PlayStation 4 PRO,
    de amíg ilyen használt árak vannak,
    addig én a különbözetet játékra, és előfizetésre költeném...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák