Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n000rbi

    senior tag

    válasz Tegla80 #74080 üzenetére

    Mindkét géppel rendelkezem jó ideje és mindkét esetben gariztattam már gépet ill. kontrollert is (ez utóbbit csak x1 esetében)

    Az x1
    - halkabb gép, de ott a külső tápnak van egy kis zúgása (kinect nélküli gépem van, egy update kellett ahhoz is, hogy abbahagyja a gép a coil whine-t - azóta csendesebb)
    - a kontroller kevésbé tartós (kettőt is gariztati kellett) és kényelmetlen, RB/LB nagyon szar helyen van
    - csak az újabb kontrollereken van jack kimenet, az azelőtti adapteres megoldás szerintem borzalom

    A ps4
    - jóval hangosabb (nem is lehetne halkabb a blower venti miatt), a legújabb széria sem sokkal jobb + az olcsósítás eredménye még hangosabb coil whine játék közben (ezt valaki hallja, valaki nem - én konkrétan 4db 1216a-t próbáltam, az utolsót végül elcseréltem a régi 1004a-ra, amin korábban túladtam. Szerencsére egy barátomnak adtam el anno, aki aztán belement a cserébe - naná, ő egy garis új szériás gépet kapott én meg a 2 éveset vissza :))
    - de a kontroller szerintem kényelmesebb és még az első szériás géphez kapott ds4-nek sincs baja (lehet szerencsém volt, de a gumiborítás sem szakadt el)

    Szóval mindkét oldalon van pozitívum, negatívum, viszont egyik géptől sem válnék meg :)

Új hozzászólás Aktív témák