Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nokia párti

    őstag

    válasz Tegla80 #2393 üzenetére

    Melyik 40 GB-od volt? CECHG vagy CECHH? Nekem előbbi van, már közel 6 éves, és semmi baja mindent elsőre olvas kop-kop-kop, habár még szerintem 500 óra sem lehet benne, mert az előző tulaja alig használta.
    "nekem spec 3x volt szervizben a gépem(40Gb os verza,) nem 1gen volt PS3 ból,bár azok is bajosak voltak."
    Azért ezt nem lehet egyértelműen kijelenteni. A FAT PS3-ak nagy része mára már valóban elhulott , de nem azért, mert szériahibásak lettek volna, hanem azért, mert ezek a gépek már elég sokat futottak - megették a kenyerük javát, szóval mára már nagy eséllyel pukkan el egy ilyen gép.

    A PS4-nél maradva pedig: Remélem a Sony nem méretezi alul a gép hűtését, és lehetőleg az összeszerelési minőségre is odafigyel. Valamint annak is nagyon örülnék, hogy, ha a lemezes játékoknál lenne majd egy HDD Install opció, ezzel is kímélné majd a lemez az optikát, mert a PS3-as játékok között egy kezemen megtudom számolni hány játéknál van ilyen opció. Hullanak is el ez miatt sorba az olvasófejek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák