Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deck

    titán

    válasz .LnB #239359 üzenetére

    Én minden fegyvert maxoltam és csak pár hiányzik, hogy az összes Gold legyen. Van recoil és más is használni őket.

    BO4 multihoz hasonlítva ég és föld a 2 játék és a gunplaye is. (ott elmentem a Prestige Masterig)
    Ahogy az R6S-hez is.. Ott aztán mintha papírból lennének a fegyverek, 0 recoil stb..

    Grafikailag is és mindenhogy ez a legjobb COD. Az persze igaz, hogy a skinek és a fegyverek farmolásáról szól csak. Kb az összes vehető csomag túlárazott vacak, ahogy a BP is (jó lassan lehet haladni benne) . Kevés és nem túl változatos a map. Szinte csak a playlist frissítések jönnek. Magas a ping, sbmm, nincs fov (crossplay bezzeg igen..) elég gyakoriak a problémák, a több óráig tartó frissítések, az hogy 170 GB a játék.. A BR-t én sose szerettem de itt le is kellett töltenem. Ez miatt meg még kevesebb normális tartalom jöhet..
    Én meguntam jelenleg megmondom őszintén, ahogy te a R6S-t, úgy voltam vele jó lesz addig amíg kijön a Nioh 2., meg öcsémmel játszottunk mindig együtt.

    A gyors és pörgős gameplay miatt remek a COD és ezért is szeretem. Az R6S meg lassú taktikai. Mindegyiknek más a célközönsége. :))

    [ Szerkesztve ]

    PS5

Új hozzászólás Aktív témák