Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz korn #9016 üzenetére

    Én nem tudom a sajátomat dícsérni :DDD

    Erős szőr, ritka használat: Körkés
    Mindennapos használat, átlagos, közepes szőr: Rezgőkés
    Babapopsi elvárás: Rezgőkés
    Gyors eredmény, melós borotva: Körkéses
    Akku: Li-ion
    Márka: Philips Braun Panasonic Remington
    Kategória: 25-30
    Nem kell nedves technológia, fontosabb a kábelről használhatóság.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

  • tipuka

    addikt

    válasz korn #9016 üzenetére

    Köszönöm a tanácsokat, alaposan körbenéztem az árukeresőn minden borotvát, amelyik szimpatikus volt és megfelelt a kritériumotoknak. A 3 késes a 2 szélén lévő a szita, amelyek a trimmelőt ölelik körül ugye? Legalább is így értelmeztem, max. kijavítotok.
    Az MM-ben 15% kedvezmények vannak a borotvákra most, lehet épp kapóra jönne, illetve az árukeresőn van Avplanet nevű oldal, ahol jóval olcsóbbak a borotvák nagy része a többi boltéhoz képest, nem tudom mennyire megbízható hely ?! Mert, ha az, akkor akár egy 5-ös szériás Braun is szóba jöhetne simán.
    A Braun régebbi és új szériáját néztem meg első sorban, azokból az 3 -ast és az 5-öst. A régiből az 590cc-4 -hez és a 390cc-4 -hez van tisztítóegység, (azt szerintem örömmel használnám, hasznosnak tűnik), az új szériából meg a 3050cc/3090cc és az 5050cc/5090cc lenne, amihez szintén van tisztítóegység. Az újabbat érdemes vennem? Úgy olvastam másabba a feje, ami jó.A 3-as és az 5-ös széria között csak annyi a különbség, hogy mozog a feje minden irányban?
    A 3050cc és 3090cc között csak az utazótáska fajtája különbözik? ( 5-ös széria 5050cc és 5090cc-re ugyanez lenne a kérdésem). Ér annyit az a nyamvadt tisztítóegység felárként, vagy csak nekem jön be így előre úgy, hogy még nem használtam? :DDD A töltöttségkijelzés, a lemosható fej és a kinézet is mind bejön így első olvasásra.
    A Remington -okkal és a Philippsekkel hadilábon vagyok még, mert egy Soros volt az utóbbiból, amihez adtak ilyen tisztítóegységet, a körkéseseket meg nem néztem még, mert, ha tényleg jó cucc, akkor a Braunok közül választok. Csak így is próbáltam a kérdéseimet leszűkíteni. :DDD Köszönöm ismét a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák