Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz zsoltzsolt #12493 üzenetére

    :C :C :) :)
    Csak az a gond, hogy már nem a Braun 9-es a legjobb borotva... :O Lehet váltani kellene? :N
    Hanem a - gyártója szerint - már ez. MM-be egy nagy plakáton és egy nagy monitoron is hirdették ezt a szlogent.
    Napokban jártam MM-ben és megnéztem ezt a "világon a jelenleg legjobb borotvát". Hát vannak kétségeim. Kézbe fogva kicsit még mindig az az érzésem, mintha egy gyereknek készült, bár szépen megtervezett, dizájnos, de igen drága játék borotva lenne. Nem az a stabil, masszív érzés kézbe fogva mint a braunnál. Meg a másik:- a braun 9-es súlyra 218 gramm, ez a Philips meg csupán csak 152 gramm. (MM-ben mértük le, digitális mérlegen) az nem baj ha könnyű, de szerintem már túl könnyű is lett.
    Ezzel azt akarom csak mondani, hogy a Braunt, mivel a súlya miatt is már egy masszív darabnak érzem a kezemben, nem igazán jön az az érzés, hogy még jobban rá is kell nyomnom az arcomra borotválkozáskor.
    A Philips, a (szerintem túlzott) könnyűsége miatt meg szinte kéri is hogy nyomd az arcodhoz, még ha nem is kellene egyébként. Ezt éreztem a volt RQ1280-as borotvámnál is, hogy óhatatlanul is jobban hozzányomtam az arcomhoz, mint egyébként kellett volna. Ez a része ez sosem tetszett.
    És még két dolog. A Philips után szinte mindig kérte az arcom a balzsamot vagy az utáni arc szeszt, mert kellett. Pedig a legjobb fejjel használtam. A Braunnál el is felejtem ezt. A feleségem szokta kérdezni időnként, hogy mostanában már nem is használok utáni szeszt, mert nem érzi rajtam? Ilyenkor gyorsan bekenem magamat, :DDD de egyébként a braun ennyivel kíméletesebben vág.
    Másik, hogy a braun nálam (erős szőrzet és napi szinten minden reggel) végez 9-10 perc alatt, míg a Philipszemnek (RQ1280-as és a legújabb RQ12+ fejjel) mindig kellett 14-15 perc ehhez.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák